Незалежно від матеріалу, з якого виготовлені жіночі спортивні костюми, велику різноманітність дає їх наявність у багатьох формах і фасонах. В основному вони складаються зі штанів та толстовки (які в багатьох випадках також можна купити окремо). Щоб зробити штани більш зручними, дизайнери пропонують їх досить вільними. Але на ринку не бракує й обтягуючих або дуже вузьких моделей, які зараз дуже популярні.

Різноманітність фасонів

Штани завжди еластичні на талії і часто оснащені шнурком для регулювання розміру, який найкраще підходить для вашої фігури. Світшоти бувають самих різних типів, у них може бути капюшон, вони можуть застібатися спереду на блискавку або бути повністю закритими, на них можуть бути гудзики, можуть бути кишені ... Крім того, вже кілька років особливою популярністю користуються спеціальні спортивні костюми для гімнастики, які з допомогою декількох рухів (просте розстібання блискавки) і невеликих зусиль можна перетворені на шорти і футболку з короткими рукавами. Це стало особливо корисним влітку.

З чим поєднувати спортивний костюм?

Купити жіночі спортивні костюми, які повністю відповідають вашим потребам, смакам і бажанням, досить просто. З чим поєднувати спортивний костюм? Вибір, який пропонує ринок, дуже великий, тому не важко знайти лофери, кеди чи кросівки, які найкраще підходять до вашого образу. Але якщо ви дійсно хочете щоб вас помітили, можна одягти ще більш елегантне взуття - сандалі, як радять модні експерти, а про красу ефекту судити вам. Пам'ятайте, що будь-який аксесуар, який ви хочете поєднувати зі спортивним костюмом, завжди повинен бути мінімальним.

Вибір тканини

Перед тим, як купувати жіночі спортивні костюми, корисно поцікавитися їх найбільш важливими характеристиками, щоб вибір виявився і розумним, і зручним. Тому в першу чергу варто звернути увагу на тканину, з якої вони виготовлені. Багато костюмів пошиті з натуральної бавовни, однак все частіше та частіше ми бачимо моделі, що складаються також з синтетичних волокон, таких як поліестер, велюр чи віскоза (також звана штучним шовком, створена для задоволення попиту на тканини, схожі на шовк, але більш дешеві) .

Такі жіночі спортивні костюми мають високу зносостійкість, комфортні в носці та добре пропускають повітря. Головне дотримуватися всіх рекомендацій виробників по догляду за тканиною та пранню.