Розфарбовувати картини акриловими фарбами своїми руками стало одним з модних напрямів в цьому році. Особливо під час літніх канікул і відпусток, адже як ніколи українці змушені більше часу свого дозвілля проводити вдома. А картина по номерам, як модне хобі, дозволяє відволіктися від щоденних турбот і своїми руками відтворити оригінальний шедевр!


Секрет успіху в легкій і зрозумілій техніці малювання - все необхідне для художника-початківця вже додано в спеціальний набір для творчості. У ньому є схема, розграфлена на сектори, в кожному з яких є позначка у вигляді цифри. Такі ж підказки нанесені і на кришечки акрилових фарб. Також в комплекті є художні пензлі. Розпакували всі аксесуари і можете відразу ж творити!


Замальовуєте спочатку всі сегменти з цифрою 1, потім переходите до номеру 2. І так поки не завершите бажаний сюжет. Також можете розфарбовувати полотно, почавши з верхнього лівого кута і опускаючись вниз. Або розмальовувати елементи, які подобаються найбільше. Наприклад, якщо взяти натюрморт, то на початку можна нанести фон, потім «оживити» букет на столі і завершити твір, розфарбувавши фрукти і овочі на першому плані.

Що стосується асортименту, то він вражає своєю різноманітністю! Наприклад, картини за номерами купити можна в інтернет-магазині Raskraski.com.ua. У них є крутий каталог, розділений на жанри для дорослих і дітей, та по популярним виробникам, наприклад, Ідейка картини по номерам.


Також в зазначеному магазині представлені оригінальна алмазна вишивка. Це блискуча картина алмазами, яка створюється з круглих або квадратних гранованих каменів. Задумка схожа з вишивкою бісером, тільки намистинки слід не пришивати, а приклеїти пінцетом або спеціальним клейовим олівцем на потрібне місце на схемі.

Відрізняються такі вироби величезним переліком розміром і малюнків. Вони можуть бути як великі, так і маленькі, а сама викладка повною або частковою (фон вже надрукований на схему, а ключові елементи слід викласти камінчиками.


 

Як бачите, пропозицій з цікавими хобі дуже багато в Україні. Головне підібрати те, що здатне вас надихати і приносити задоволення! Крім того, ви зможете розмістивши у своєму будинку неповторні вироби, створити унікальні інтер'єрні картини або стильні модульні композиції. Навіть є можливість оформити виробництво особистого портрета за допомогою зазначених технік. І, звичайно ж, в зазначеному магазині є доставка в Кам’янець-Подільський за допомогою Нової пошти.