Для багатьох питання «як швидко винайняти квартиру в Києві?» може здатися легким та звичайним. Проте лише до того часу, поки на власноруч не спробувати винайняти квартиру. Тоді й з’являється безліч питань та проблем, що потрібно негайно вирішувати.

Ви маєте можливість порівняти вартість та умови проживання, не виходячи з дому, все це є на порталі Nedviga-pro .

Райони Києва: де винаймати житло

Досить важливо обрати саме район Києва, тоді можна уникнути багатогодинних заторів на дорогах столиці. Київські райони вирізняються не лише місце розташування, а й, ціною. Найбільш популярними є:

  • Голосіївський;
  • Шевченківський;
  • Оболонський;
  • Солом’янський;
  • Святошинський.

Так, один з престижних районів – Печерський. Тут є усі умови для проживання: багато парків та супермаркетів, дитячих садочків та шкіл. Поряд є декілька станцій метро. Проте це й один з найдорожчих районів столиці, тому квартири тут не мають попит.

Якщо є бажання орендувати житло поблизу центру слід звернути уваги на Голосіївський район. Він має попит через зручну інфраструктуру, автомобільні розв’язки, близькість до центру та наявність місць для прогулянок. Після появи нових станцій метро – ціни на оренду житла дещо підвищилися. Голосіївський район – другий за вартістю оренди житла.

Ще один дорого вартісний район у Києві – Шевченківський. Тут розташовані великі бізнес-центри, проте є затишні місця для прогулянок. в Шевченківському районі є житловий масив Нивки, який є віддалений від центру, а значить вартість квартир значно нижча, ніж у всьому Шевченківському районі.

Серед приїжджих неабиякою популярністю користується Оболонський район. Тут є безліч супермаркетів та торгово-розважальних центрів. Тут зручна транспортна розв’язка та декілька станцій метро. Є дитячі садки та школи, проте їх не вистачає для всіх охочих.

Один з найбільш населених районів є Солом’янський. Він користується неабиякою популярністю серед студентів, адже тут розташовано вісім вищих навчальних закладів. Підходить цей район і для родин з дітьми: багато парків, шкіл та садочків.

На правому березі розташований Святошинський район. Найбільш відомі житлові масиви – Борщагівка, частина Нивок та Академмістечко, яке останнім часом швидко будується. Серед недоліків Святошинського району – автомобільні райони в «години пік», тому слід обирати житло ближче до метро або лінії швидкісного трамвая.

На лівому березі розташовано три райони:

  • Дарницький;
  • Дніпровський;
  • Деснянський.

Останнім часом саме вони мають найбільший попит у приїжджих. Адже тут є більшість новобудов, проте і добре розвинена інфраструктура. Наприклад у Дарницькому районі є багато озер та інших водоймі, де можна провести вільний час.