Все частіше домашній Інтернет використовують не лише для вебсерфингу, але й для роботи, навчання, онлайн-шопінгу тощо, тож не дивно, що стабільна швидкість Інтернету стала одним із найважливіших критеріїв вибору провайдера. З огляду на нову реальність, важливо вибрати справді надійного та перевіреного роками провайдера, який пропонує не просто безлімітний Інтернет за вигідною ціною, але й гарантує високу стабільну швидкість та надійне з’єднання.

Мережа Ланет — лідер з надання телекомунікаційних послуг на ринку країни

Всеукраїнський провайдер Мережа Ланет протягом багатьох років залишається лідером гігабітного Інтернету та зберігає впевнені позиції в ТОП кращих провайдерів країни. Мережа Ланет має широку карту покриття та пропонує якісний гігабітний Інтернет та телебачення в Кам’янці-Подільському та інших містах України.

Абоненти Мережі Ланет отримують:

  • оперативне підключення;

  • безлімітний гігабітний Інтернет;

  • необмежений трафік;

  • доступ до сервісу онлайн-телебачення;

  • можливість підключити телебачення за вигідною ціною;

  • великий вибір тарифів;

  • якісне клієнтське обслуговування;

  • цілодобову клієнтську підтримку без перерв та вихідних.

Підключення Інтернету від Мережі Ланет дозволить на повну використовувати можливості Всесвітньої мережі та назавжди забути про нестабільну швидкість і проблеми зі з’єднанням. Окрім того, для абонентів, які хочуть підключити кабельне ТБ (цифрове та аналогове телебачення), провайдер пропонує комплексні тарифи, які дозволяють заощадити кошти на оплату обох послуг.

«Олімпійський Гігабіт»: визначай вартість свого тарифу самостійно

Мережа Ланет пропонує можливість підключення акційного тарифного плану «GIGOLYMP», в рамках якого абонент отримує доступ до Інтернету зі швидкістю до 1000 Мбіт/с за вартістю, яку він визначає самостійно! Окрім того, тариф передбачає доступ до ТВ-пакету «Prime», який об’єднує культові канали у високій якості, зокрема ті, які здійснюватимуть трансляцію Олімпійських ігор.

Усі кошти, отримані від замовлення акційного тарифного плану, буде перераховано у БО «Дарунок» для потреб Хмельницького регіонального центру фізичної культури та спорту для осіб з інвалідністю. Їх буде витрачено на придбання обладнання, необхідного для проведення занять із фізкультурно-спортивної реабілітації спортсменів та належної підготовки до спортивних змагань як Всеукраїнського, так і світового рівня.

Таким чином, абоненти Мережі Ланет зможуть не лише отримати якісні послуги та стежити за іграми у високій якості, але й долучитися до благодійності та розвитку спорту в Україні!

Акція діє з 01.06.2021 по 31.08.2021. Тривалість періоду надання послуг за акційною ціною — три періоди (90 днів) з моменту підключення тарифу.

Щоб дізнатися скільки коштує провести Інтернет в Кам’янці-Подільському, авітайте на сайт lanet.ua або ж зателефонуйте за номером, вказаним на екрані. Не зволікайте й підключайте якісний гігабітний Інтернет та кабельне телебачення від Мережі Ланет!

Контакти: м. Кам’янець-Подільський, вул Драгоманова, 9

[email protected]

(03849) 9-07-01