Багато людей має прагнення відшукати достойне місце праці за кордоном, щоб вирішити труднощі із заробітком, покращити власне фінансове становище. Трудова міграція - справжня можливість віднайти посаду з достойною оплатою праці. Робота за кордоном користується значною популярністю серед українських заробітчан, наприклад, у Польщі. Ринок праці цієї країни не задовольняє існуючий попит, тому місцеві роботодавці залюбки приймають на роботу мігрантів з України.

Обираючи, до якої держави вирушити на заробітки, слід знати особливості праці в обраному регіоні. Це стосується таких нюансів:

 • місцева мова;
 • наявність вакансій;
 • які документи необхідно мати;
 • які вимоги до диплому та інших документів, що засвідчують кваліфікацію;
 • кліматичні умови в країні, особливості менталітету мешканців.

Праця в Польщі для українців досить комфортна, оскільки держава має багато спільних рис із Україною. Можливо знайти вакансії, на яких не вимагається володіння польською мовою. Роботу можно відшукати у будь-якому місті держави, компанія «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» допоможе у пошуку вакансій, цікаві пропозиції можна побачити на сайті https://andriym.com/.

Відповідно до статистичних даних більша частина заробітчан у Польщі – це чоловіки. Це викликано тим, що робота за кордоном у сусідніх країнах для чоловіків дає можливість заробляти більше, ніж на батьківщині.

Основні напрямки праці

Робота в Польщі для чоловіків пропонує багато варіантів заробітку. Переважають вакансії, що вимагають певних фізичних зусиль, від працівників потрібна сила та витривалість. Найбільш популярна робота для чоловіків таких напрямків:

 • будівництво;
 • робота чоловікам на заводі;
 • не державні установи тощо.

Окрім робочих спеціальностей, як малярі, каменярі тощо, Польща також потребує спеціалістів із освітою у певних галузях. Роботодавці цінують осіб, які мають технічні спеціалізації. Тому у цій сфері наявно багато вакансій, серед яких робота в Польщі електриком, місця для верстатника, зварювальника, багато вакансій пропонується для досвідчених водіїв тощо. Знайти місце з гарною заробінею платнею допоможе агентство Марисюка, детальна інформація щодо вакансій є на сайті https://andriym.com/vacancies/poland.

Переваги роботи в Польщі для чоловіків

Найбільш популярні країни серед українців-заробітчан – це переважно розвинені європейські держави. Робота для чоловіків у Польщі одна з найбільш привабливих можливостей, що має ряд причин:

 • зручне розташування – спільний кордон;
 • інший рівень умов праці та оплати виконаної роботи;
 • якщо порівнювати з іншими державами ЄС, то у Польщі досить проста схема отримання дозволу на постійне проживання;
 • близькість мов, культури;
 • європейські стандарти праці, соціального забезпечення тощо;
 • законодавчо визначено можливість для українців працювати на рівні з місцевим населенням;
 • легальне працевлаштування – відсутність ризиків.

Робота в Польщі для чоловіків – це можливість працевлаштуватися у будь-якому місті країни. Менеджери агенції Марисюка допоможуть влаштуватися на позицію з гідною оплатою, деталі вакансій можна знайти на сайті https://andriym.com/vacancies/poland/men.

Способи працевлаштування

Праця за кордоном може мати декілька способів влаштування. По-перше, особа може самостійно займатися пошуком необхідних вакансій. Для цього існують спеціальні інтернет ресурси, де можливо переглядати актуальні вакансії. По-друге, існують компанії, що спеціалізуються на пошуку працівників для різних сфер. Вони займаються підбором робітників відповідно до вимог роботодавців.

Постійна робота в Польщі, отримана через таку фірму має певні переваги – гарантії безпечності. Важливо переконатися у наявності відповідної ліцензії у такої компанії – офіційний дозвіл Міністерства виконувати послуги такого типу.