Бажання схуднути стало буквально філософією поголовного числа жінок. Готові на будь-які жертви, вони морять себе голодом або мучать різноманітними дієтами. Але останнім часом прийшло усвідомлення, що для того, щоб бути струнким потрібно три речі: правильне харчування, фізичні навантаження і відсутність стресу. Також можна включити в раціон продукти, що сприяють очищенню організму і прискорюють метаболізм. Відмінний варіант - Фітнес-йогурт від Good Food, який ви можете приготувати у себе вдома. Замовити закваску для нього можна дуже просто і швидко на https://goodfood.ua/zakvaski/fitnes-yogurt/.

Компанія Good Food пропонує різні йогурти: для малюків, для імунітету, пробіотики. У заквасці для Фітнес-йогурту італійські та українські вчені зібрали необхідні біфідобактерії і мікроелементи, робота яких спрямована на зниження жирової маси без шкоди організму. Спробуйте, він не тільки корисний, але і дуже смачний!

Як працює Фітнес-йогурт Good Food?

Домашній йогурт від початку набагато корисніший, ніж будь-який магазинний. Він відрізняється високою концентрацією корисних живих бактерій, які, потрапляючи в організм відразу приступають до роботи.

Дія Фітнес-йогурту направлена на:

  • Придушення активного росту клітин жирової тканини.
  • Розщеплення підшкірного жиру.
  • Уповільнення швидкості накопичення жирових тканин на внутрішніх органах.
  • Стимуляції обміну речовин.
  • Стимуляції роботи кишечника і інших органів травної системи.
  • Виведення токсинів з шлунково-кишкового тракту.

Ви можете їсти Фітнес-йогурт щодня. Порції залежать від того, вживаєте ви продукт для схуднення чи просто так. Якщо цей йогурт входить в ваш стандартний раціон, досить буде 200 - 300 мл одини - два рази в день. Якщо ви активно худнете, варто їсти його по 200 мл вранці до їжі, вдень в якості перекусу, а також увечері за годину до сну. Такий режим дозволить швидко і без суворих обмежень знизити вагу.

Дослідним шляхом доведено, що вже через пару тижнів ви помітите не тільки зниження ваги, але і поліпшення роботи травної системи, а також зниження тяги до солодкого і мучного.

Дітям Фітнес-йогурт можна давати не раніше 7 років. Регулярно вживання допоможе дитині підтримувати ШКТ здоровим, а також не набирати зайву масу (що сьогодні є великою проблемою для багатьох школярів).

Як приготувати Фітнес-йогурт ви можете детально дізнатися на https://goodfood.ua/yak-zrobiti-yogurt-vdoma/. Це не займе багато часу.

Також пам'ятайте про те, що йогурт - це не чарівний засіб, але відмінний помічник в прагненні скинути зайву вагу. В поєднанні з фізичними навантаженнями, він дасть швидкий і стабільний результат.

Замовити закваску для Фітнес-йогурту Good Food можна на https://goodfood.ua/ або купити її в аптеці. Одного пакетика вам вистачить на 1 - 3 літри йогурту. Це ще і дуже дешево!