Якісна розробка сайту з оригінальним веб-дизайном і грамотним, унікальним контентом - це не завершальна стадія успішного розвитку вашого бізнесу. Для того, щоб вектор успішності йшов вгору, ваш інтернет-ресурс повинен легко виявлятися у пошукових системах, бо приблизно 90% всіх користувачів, які звертаються до послуг компаній, приходять саме з пошукових систем. Можна сміливо заявити, що ви також не один раз користувалися найбільш відомими пошуковими системами: Google, Яндекс або Рамблер. Таким чином, ранжування вашого порталу в пошуковій системі - один із ключових факторів, що впливають на репутацію і частоту відвідування сайту.

Як зробити так, щоб сайт був виявлений мільйонами потенційних клієнтів? Потрібно вдатися до підтримки професійної команди, здатної зайнятися просуванням сайту, гарантуючи отримання кращих результатів. Фірма IST.Group готова запропонувати вам подібні послуги та зайнятися розкруткою вашого інтернет-ресурсу в пошукових системах, впроваджуючи найбільш продуктивні методи та рішення для отримання високого доходу.

Беручи до уваги, що основний відсоток відвідувачів переходять по запиту тільки на перші дві сторінки пошукової видачі, більше того, в першу 10-ку видачі, головне, щоб ваш ресурс знаходився на цих позиціях. Чим вище місце займаює ваш сайт за ключовими словами, тим вище ймовірність бути побаченим цільовою аудиторією покупців. IST.Group, у максимально стислі терміни, проведе необхідні дії для розкрутки інтернет-ресурсу в пошуковій системі. Розкрутка сайту - це динамічний процес, який необхідно постійно підтримувати, проте наші фахівці гарантують вихід вашого ресурсу в десятку пошукача за одном або декільком запитам.

IST.Group використовує можливості для здійснення правильної і продуктивної оптимізації для просування сайтів. Завдяки нашій компанії ви зможете отримати безперервний потік покупців, а відповідно, збільшити продажі та впізнаваність бренду. Крім того, ми робимо акцент на тематиці, популярності й частоти запитів конкурентів. Прийнявши остаточне рішення зверніться до IST.Group для отримання якісного результату, скористайтеся наступними послугами:

  • SEO-просування інтернет-порталу;

  • Контекстна реклама;

  • Просування в соціальних мережах;

  • SEO-аудит і наповнення контентом з основними запитами.

Якісний та функціональний сайт допомагає залучити велику кількість клієнтів, але для довготермінового ефекту та прибутку потрібно максимально якісно вибудувати структуру роботи підприємства і покращити ефективність праці всіх співробітників. Сьогодні процеси автоматизації і покращення ефективності роботи допомагає покращувати сучасне програмне забезпечення. Але навіть при всіх перевагах популярних та розповсюджених програм вони не завжди можуть бути ефективні у конкретній галузі, тому що не враховують нюансів саме цієї галузі. Компанія IST.Group надає послуги створення програм https://istec.com.ua/napisanie-programm/ для різних сфер бізнесу та для досягнення конкретних цілей, наприклад програма для ріелторів IST.Realtor була створена, щоб зробити зручніше облік об'єктів нерухомості і їй це вдалося.