Якщо ви плануєте ремонт квартири, або вам потрібно добудувати новозбудований будинок, то одним з найважливіших питань, що впливають на облаштування приміщення, є спосіб обробки стін. Все більше людей вирішують наклеїти шпалери на стіну. Це рішення має багато переваг, наклеювання шпалер - це відносно дешевий спосіб змінити зовнішній вигляд кімнати відповідно до вашої ідеї.

Види шпалер

Кожна людина, яка хоче наклеїти шпалери у своїй кімнаті, офісі чи іншій кімнаті, може купити шпалери різних типів. Великою перевагою шпалер є можливість їх укладання як на необроблені поверхні, так і на попередні лакофарбові покриття. Вибираючи шпалери, слід звертати увагу на те, з якого матеріалу вони виготовлені. У найбільш загальних рисах розрізняються:

  • паперові шпалери,
  • вінілові шпалери,
  • шпалери для фарбування акриловими фарбами,
  • склопластикові шпалери.

Кожен тип шпалер присвячений різним приміщенням і має свої унікальні характеристики. Паперові шпалери є найдешевшим рішенням, але у випадку приміщень, що зазнають впливу вологи або інших зовнішніх факторів, їх легко пошкодити. Вінілові шпалери, які ідеально підходять для підсобних приміщень, відрізняються високою стійкістю до миття. Однак якщо вам потрібні шпалери, стійкі до механічних пошкоджень, ідеальним рішенням стануть шпалери зі скловолокна, які слід фарбувати спеціальною фарбою.

Сучасні шпалери - ідеальний спосіб прикрасити інтер’єр і створити композицію мрії. Шпалери будуть працювати в будь-якій кімнаті, як у вітальні або дитячій кімнаті, так і на кухні або в фермерських приміщеннях. На ринку є багато компаній, що пропонують різні типи шпалер, але лише професійні інтернет-сайти, такі як Leoceramika, пропонують широкий вибір візерунків та кольорів шпалер найвищої якості.

Як правильно наклеїти шпалери?

Використання шпалер є відносно простим видом діяльності і не вимагає найму спеціалізованої будівельної бригади. Більшість людей зможуть самостійно наклеїти шпалери на всю квартиру з дуже хорошим ефектом. Вирішуючи самостійно обклеїти стіни шпалерами, ви повинні звернути увагу на те, які шпалери ви хочете наклеїти. Ключовим питанням при нанесенні шпалер є використання відповідного клею, рекомендованого для типу шпалер. Також важливо отримати відповідні аксесуари, необхідні для встановлення шпалер. Нанесення шпалер самостійно не тільки просто, але й дуже приємно, особливо коли ви можете милуватися ефектами своєї роботи щодня.