На українському енергетичному ринку відбуваються серйозні зміни. Прийняті реформи сприяли утворенню нових послуг та суб'єкта - ППКО. Однак не всі споживачі електричної енергії знають, що позначає цей термін і які функції покладені на даного суб'єкта.

Хто такі ППКО?

Дане скорочення розшифровується як постачальник послуг комерційного обліку. Організації, що надають цей вид послуг, діють на основі правил, які прописані в спеціальному Кодексі, затвердженому НКРЕКП ще у 2018 році.

Головна мета - забезпечити комерційним обліком всіх учасників ринку, а також зберігання та обробка інформації про те, скільки було вироблено, відпущено, передано, розподілено, імпортовано електричної енергії. Всі ці відомості дозволяють аналізувати та виконувати точні розрахунки між продавцями і покупцями даного виду ресурсів. Варто відзначити, що для надання даних послуг не потрібне отримання ліцензії. Що стосується систем АСКОЕ, то вони повинні пройти реєстрацію згідно з порядком, який вказаний в Кодексі.

Комерційний облік включає в себе наступні операції: установку та налаштування СКО, додаткових приладів і програмного забезпечення. У разі необхідності фахівці замінять або переобладнають систему. Збір інформації здійснюється згідно з положеннями Кодексу.

Клієнт може самостійно вибрати ППКО https://www.energyline.com.ua/uk/ppko/ і укласти з ним контракт. Якщо ви не хочете, щоб в майбутньому у Вас були проблеми з урахуванням електрики, то працюйте тільки з перевіреними часом організаціями.

Надійний постачальник послуг комерційного обліку

Фірма ЕНЕРДЖИ ЛАЙН пропонує своїм споживачам якісні послуги ППКО за прийнятною вартістю. Клієнти даної організації отримують кваліфіковану технічну підтримку, доступ в особистий кабінет, де вони можуть переглянути та імпортувати відомості про комерційний облік.

Розпочати співпрацю з цим постачальником послуг комерційного обліку електричної енергії можна, виконавши наступні кроки:

  • укласти договір,
  • здійснити перехід від колишнього постачальника.

Співробітники компанії ЕНЕРДЖИ ЛАЙН допоможуть вам перейти від попереднього постачальника та нададуть правову і технічну підтримку. Якщо у Вас з'явилися будь - які питання, то фахівці підкажуть Вам, як правильно змінити ППКО і які документи необхідно зібрати.