Мода на здоровий спосіб життя та фізичні навантаження не проходить. Про це свідчить популярне бажання інтернет користувачів електроскутер купити, який у весняно-літній період стає чудовою альтернативою громадському транспорту чи автомобілям. Ми радимо, які переваги має електроскутер дорослий та на що слід звернути увагу при покупці.

Безцінна компактність

Міський велосипед має багато переваг і досі є одним з найкращих транспортних засобів, що працює для міської суєти. На жаль, він має кілька недоліків, які впливають на його зручність використання. Перш за все, він великий, тому перед людьми, які живуть у невеликій квартирі, на високому поверсі стоїть непросте завдання. Перевезення велосипеда щоразу є великою проблемою, і залишати його на ніч перед будинком може бути ризиковано, навіть у випадку використання дуже хорошого велосипедного замка.

Дорослий скутер усуває цю проблему. Він легкий (близько 4-8 кг), невеликий, і в складеному вигляді поміститься в гардероб або під ліжко. Ви можете легко сховати його навіть в академічній кімнаті або невеликій квартирі-студії. У той же час це забезпечує досить швидкий темп пересування містом (до трьох разів швидший, ніж пішки), а придбання електроскутера для бездоріжжя не передбачає витрати великої кількості готівки.

Завдяки компактним розмірам скутера kugoo g booster ви можете взяти його з собою в магазин, на роботу чи в університет, і вам не доведеться турбуватися про те, що його вкрадуть. На відміну від велосипеда, вам не потрібно залишати його на стоянці або прикріплювати до перил, адже ви  можете взяти його з собою. Дорослі скутери найчастіше оснащені системою швидкого складання для невеликих розмірів та ремінцем для зручного носіння на плечі. Завдяки цьому, діставшись пункту призначення, ви можете заховати його в гардеробі, під письмовим столом або в шафі.

На цьому переваги не закінчуються

До переваг скутера електро можна віднести той факт, що, на відміну від велосипеда, ви можете кататися на ньому по тротуару. Це важливо особливо в містах, де мережа велосипедних маршрутів ще не надто розгалужена. Ці правила не застосовуються в житловому районі, де людина, яка їде на скутері, може рухатися як по дорозі, так і по велосипедній доріжці.

Простота водіння також має велике значення при виборі цього виду транспорту. Оволодіти технікою їзди на скутері надзвичайно просто, а саме поводження інтуїтивно зрозуміле. Особливо заслуговує на увагу простота маневрування в гущавині пішоходів, що відрізняє скутер від велосипеда.