Здебільшого букмекерські контори, крім багатого асортименту ставок і азартних розваг, пропонують привабливі бонуси за реєстрацію або будь-які інші дії. Особливо цінуються гравцями бездепозитні бонуси, оскільки для їх отримання не треба вносити депозит. Повний список актуальних бездепозитних бонусів букмекерських контор України на 2021 рік представлено тут.

 Що таке бездепозитний бонус і їхні види

Бездепозитний бонус — подарунок, який пропонує букмекер новим гравцям. У такий спосіб адміністрація букмекерської контори заохочує нового гравця за вибір цього закладу. До наданих бонусів треба підходити уважно й вивчати умови їх отримання та відіграшу. Від них залежить, наскільки вигідний бонус насправді.

Бездепозитні бонуси можна розділити на дві великі групи, але всі вони пов'язані з отриманням певного фінансового заохочення. Гроші на бонусний рахунок можуть надійти у вигляді фіксованої суми, яку можна розбити на кілька ставок, або у вигляді фіксованої суми ставки: один бонус — одна ставка. Останній вид заохочення називається фрібетом, що в перекладі з англійської означає безплатну ставку. Обидва види бездепозитних бонусів можна вивести на розрахунковий рахунок, вони призначені для ставок.

Для чого потрібні бездепозитні бонуси та які є умови

Отримувати подарунки завжди приємно, а коли вам дарують гроші, то подвійно приємно. Помилково вважати, що букмекери просто дарують подарунки за прості дії. У кожного бонусу є своя мета. Головне завдання бездепозитного бонусу — привернути увагу нових гравців або підштовхнути до реєстрації акаунту тих, хто хоче спробувати свої сили в беттінгу, але не наважується.

Вибираючи букмекерську контору за розміром бездепозитного бонусу, що можна зробити на порталі «Букмекер Експерт», треба дивитися не тільки на розмір бонусного заохочення, а й на умови його отримання та відіграшу. Останнє вкрай важливо, щоби в подальшому не зіпсувати собі настрій. Зазвичай букмекери встановлюють такі види обмежень для відіграшу бездепозитного бонусу:

- мінімальний розмір коефіцієнта для ставки;

- обмеження за видами спорту й лігами;

- обмеження за валютою отримання бонусу;

- вейджер.

Останнє обмеження трапляється не у всіх легальних і офшорних букмекерів. Наявність вейджера встановлює мінімальне обмеження сумарного розміру ставок, після яких можна вивести зароблені на бонусному рахунку гроші.

У бездепозитних бонусів багато плюсів. Вони дають можливість познайомитися з роботою букмекера без ризику втратити власні кошти. У випадку правильно вибудуваної стратегії можна заробити на бонуси.

Приймати бездепозитний бонус чи ні, вирішує сам гравець, оскільки букмекери залишають право на відмову від бонусів. Вибравши бонус, треба бути готовим виконати всі умови для гри. Якщо ви не хочете починати гру з послуги та прийняття певних правил, то простіше зареєструватися й почати грати на реальні гроші.