Ніхто не застрахований від ситуацій, коли роботодавець вчасно не виплачує зарплату або клієнт затримує переказ коштів за проект. Розв'язати фінансові питання допомагають мікрофінансові організації, видаючи гроші в кредит онлайн на картку за 15 хвилин. І збирати довідки для підтвердження платоспроможності не знадобиться.

Кредит до зарплати – зручне розв'язання фінансових питань

У МФО можна взяти кредит онлайн на карту в Україні для покриття побутових витрат, оплати лікування, купівлі техніки або інших цілей. На сервісах мікрокредитування ключові процеси виконуються в автоматичному режимі, завдяки чому вдається отримати матеріальну допомогу протягом 15 хвилин.

Якщо людина бере гроші в кредит онлайн на картку вперше, тоді для неї діє ставка 0.01% на добу. У більшості фінансових установ перший кредит можна взяти на суму до 5-7 000 гривень на термін до 30 днів. У разі своєчасного закриття першого мікрокредиту, фінустанови збільшують ліміти до 15-30 000 грн. Деякі компанії дають можливість користуватися позиковими кошти протягом 365 днів.

Щоб оформити кредит онлайн на карту в Україні через мікрофінансову організацію, позичальник повинен відповідати ряду вимог:

  • українське громадянство;

  • мінімальний вік – від 18 років

  • громадянський паспорт;

  • ідентифікаційний код;

  • мобільний телефон;

  • активна платіжна картка будь-якого українського банку.

Для отримання грошей в кредит онлайн на картку на термін до 1-2 місяців не доведеться надавати довідку про доходи, приводити поручителів, залишати заставу. Завдяки лояльному ставленню з боку компаній, доступ до мікрокредитування є у більшості категорій позичальників, в тому числі у студентів, пенсіонерів, людей з «чистою» або поганою кредитною історією.

Швидке отримання грошей в борг в Україні

Для оформлення кредиту не потрібно збирати пакет документів, їхати в офіс, спілкуватися з менеджером, кілька годин чекати розгляд заявки. Однак сам процес пошуку фінансової установи, вивчення умов кредитування та подача заявки забирає багато сил та часу. Якщо ж запит відхилено, доводиться переходити на інший сервіс мікрокредитування та починати процедуру з самого початку.

Уникнути вищеописаних рутинних дій допомагають сервіси індивідуального підбору програм кредитування. Вони самостійно знаходять фінансові установи, які готові видати гроші в кредит онлайн на картку до зарплати, ретельно їх вивчають, після чого регулярно оновлюють умови кредитування.

На сервісах індивідуального підбору кредитів потрібно тільки пройти реєстрацію, заповнити анкету, пройти верифікацію та подати заявку. Після вивчення інформації про позичальника, система підбере пропозиції від фінустанов з максимальною ймовірністю схвалення. Завдяки сервісу вдасться заощадити час та сили, оформити відразу кілька кредитів, якщо буде потрібно.