Дизайн квартири у наш час значно відрізняється від того, що було модним ще з десяток років тому. Якщо в минулому важко було уявити круту та комфортабельну ванну кімнату без місткої ванни, то сьогодні це далеко не перша необхідність. Адже до уваги дизайнерів прийшли комфортні та зручні душові кабіни та правильно обладнаний душ, який здатен створити відмінний інтер’єр та захопити основний акцент ванної кімнати.

Про те, чому слід відмовитись від ванни та як обіграти таку відмову у вигідному світлі, ми поговоримо далі у нашій статті.

Мінімалізм – наше все

Чіткі форми та рівні поверхні, стримані кольори та лаконічна сантехніка – це те, що привертає увагу сьогоднішніх дизайнерів інтер’єру. В такі концепції слід відмовитись не лише від громіздкої ванни, але й від душової кабіни. Так, ви все вірно зрозуміли. Такий стиль передбачає обладнання спеціального простору для душу, який буде відгороджено лише ніжним прозорим склом. Тут не повинно бути зайвих деталей, помітний гнучкий шланг для води чи рукомийник з відкритими трубами. Усе має бути максимально стримано та замасковано.

Рішення для маленьких площ

В радянських квартирах впихали ванну навіть у 2 квадратних метри, проте окрім неї там не поміщалось практично нічого. Навіть стандартна сантехніка не буде зручно розміщена за таких умов. Тоді, чому б не забути про і без того не зручні та вузькі ванни, обравши варіант з душем. Так у вас з’явиться простір для пральної машини, рукомийника і не лише. Підключити все це в максимально компактних умовах допоможе гнучкий шланг для води, купити який вигідно та просто.

Діти та старші люди у домі

Як би дивно це не звучало, але для дітей та людей похилого віку набагато зручнішим варіантом для щоденних гігієнічних процедур буде саме душ. Хоча і про дорослих теж можна це сказати, адже ви навряд маєте час для прийому ванни кожного дня чи бодай кілька разів на тиждень, тоді як душ усі приймають щоденно, а часом навіть двічі на день.

Економія

Тут мова не про те, що можна зекономити при ремонті, якщо відмовитись від ванни. Адже хороша душова кабіна чи зведення душу теж досить затратні варіанти. Мова про економію ресурсів, таких як вода, а часом і електрика чи газ (якщо використовується бойлер для підігріву води). Не кожен сьогодні може дозволити собі щоденно наповнювати ванну та водних процедур. Це в рази дорожче, аніж прийняти душ.

Як бачите, причин відмовитись від ванни чимало, але є і безумовні переваги. Вирішувати насправді виключно власникам дому. Зважте усі за та проти і зможете зрозуміти, що вам ближче до душі.