Дитячий кокон - гніздечко - це підтримуюче спальне місце, яке дозволяє немовляті спати, дрімати та просто відпочивати в різних середовищах. Кокон для немовлят https://www.mybuy24.net/ua/catalog/kokony-gnezdyshki/ може кардильно змінити в кращу сторону подорож, перехід до того, щоб дитина спала в ліжечку, дрімала в незнайомих місцях тощо. Також гніздечко надійно розміщує вашу дитину в однаковому зручному положенні для годування та сну. Ось 5 корисних порад щодо вибору кокону для немовляти.

1. Це хороший спосіб для переходу до сну в дитяче ліжечко

Розміщення кокона для немовлят у ліжко, дозволяє звикнути малюку спати у власному просторі, що значно полегшує перехід до дитячого ліжечка! Дитячі гніздечка - кокони - чудовий спосіб переходу від сну з мамою і татом до сну у власному ліжечку.

2. Перевірте, чи підходить кокон для подорожей

Важливо перевірити, чи добре підходить для подорожей гніздечко. Використання дитячого кокону в літаку забезпечує безпечне, комфортне та заспокійливе середовище для вашого малюка та значно полегшить вам політ! Дитячі гнізда також чудово використовувати для поїздок на поїзді.

Варто пам’ятати!

Дитячі кокони для новонароджених не можна використовувати замість автокрісла.

3. Затишок і підтримка дитини

Дитячі кокони імітують затишні та безпечні відчуття утроби матері.Підтримуючий матрац дитячого гнізда оточений плюшевим м'яким краєм, щоб забезпечити дитині комфорт і безпеку. Чохол гнізда для немовлят виготовлено із 100% гіпоалергенної бавовни та можна прати в машині для зручного очищення.4. Чи можна регулювати кокон, коли дитина росте?

Однією з основних переваг дитячих гнізд є те, що їх можна використовувати протягом більш тривалого періоду часу, оскільки кокон для немовлят може регулюватись! Просто зав'яжіть мотузки дитячого гнізда красиво і щільно, коли ваша крихітка новонароджена, а потім поступово зав'яжіть нитки вільніше, коли ваш малюк росте.
5. Чи може кокон для немовляти забезпечити знайоме місце для сну?

Немовлята дуже сприйнятливі, коли справа стосується знайомства з оточенням - запах, дотик, звук та інші відчуття. Ваша дитина впізнає звичне відчуття свого гнізда і за короткий час заспокоїться! Де б ви не були - у відпустці або відвідували родичів - кокон для немовлят забезпечує знайоме спальне місце в інших, незнайомих умовах.
Додавання гніздечка до дитячої кімнати - чудове рішення, яке може зробити дрімання, самостійний сон та подорожі набагато безпечнішими, комфортнішими та приємнішими!