Виробники випускають дивани різного призначення. У продажу можна знайти відмінні меблі для вітальні, спальні, дитячої, передпокою та навіть кухні. Розміри диванів теж відрізняються. Є досить компактні варіанти, які підійдуть для невеликих кімнат. Якщо купити міні диван розкладний, на такій ергономічній моделі можна буде навіть комфортно спати. Деякі екземпляри стають відмінною альтернативою ліжок.

Що врахувати при виборі міні-дивана

Має значення, для якої саме кімнати призначені меблі. Наприклад, при виборі дивана для спальні або дитячої, ключовий момент — ортопедичні властивості. Вони забезпечуються завдяки ламелям та відповідному наповнювачу матраца. До того ж необхідна наявність зручного та  надійного розкладного механізму. Перевагою будуть висувні шухляди для білизни.

Якщо мова йде про вибір дивана для кухні або передпокою, тут важлива практичність меблів. Потрібна щільна, не марка оббивка, за якою легко доглядати. Бажано, щоб вона відштовхувала воду. Досить часто вибирають шкіру або її замінник. До слова, схожі дивани встановлюють в кабінетах. Однак сюди їх купують просто через солідний вигляд.

Міні-дивани в передпокій або кухню, як правило, розкладним механізмом не оснащуються. Їх використовують тільки в якості місця для сидіння.

При виборі дивана в вітальню особливе значення має його дизайн. Тим не менш, саме в цій кімнаті збираються відвідувачі, влаштовуються сімейні та дружні посиденьки. Тому меблі купують стильні, з урахуванням інтер'єру.

Зазвичай міні-дивани для віталень мають трохи більші розміри. Механізм розкладання може бути і присутнім, і відсутнім. Вибір робиться з урахуванням того, як часто гості залишаються на ніч.

По механізму міні-диван у вітальню доводиться вибирати ще ретельніше. Наприклад, «єврокнижка», яка відмінно підходить для спальні або дитячої, не найкраще рішення для вітальні. Сидіння в складеному вигляді виходить широким, тому спиратися на спинку не дуже зручно.

Міні-дивани за формою бувають:

  • прямими — класика;
  • кутовими — дозволяють раціонально використовувати простір.

Враховуйте місце установки. Посеред приміщення ставлять острівні моделі, оббиті з усіх боків. Пристінні дивани обходяться дешевше.

Де купити міні-диван

Широкий асортимент меблів представлений в інтернет-магазині Dommino. В тому числі тут можна знайти комфортні міні-дивани з розкладним механізмом або без нього. Представлені моделі різних кольорів. Це дозволяє підібрати підходящу під інтер'єр.