З харчовими продуктами людина отримує необхідні поживні речовини й тим самим забезпечує свій організм енергією. Тож їжа повинна бути якісною. Як свідчить статистика, в Україні від неякісних харчових продуктів помирає більше людей, ніж через травми на виробництві. Тож купуючи продукти в супермаркетах, невеличких крамницях чи на ринках, завжди є ризик отримати товари невисокої якості. Як же бути впевненими у придбаних продуктах? Наскільки ми, звичайні споживачі, можемо довіряти виробникам харчових продуктів? Не будеш же нести кожну покупку, аби пересвідчитися чи не містяться в неї важкі метали та інші небезпечні речовини.

Одна з найперших і найголовніших порад – не купувати продукт, якщо його зовнішній вигляд чи походження викликає бодай найменший сумнів. Досвідчені фахівці радять утримуватися від споживання фруктів та овочів, якщо не сезон. Проте є й інший вихід – можна перевірити покупки на вміст важких металів та небезпечних речовин. І якщо раніше такі аналізи робили лише в лабораторіях, то зараз цю процедуру можна провести вдома, при цьому якихось специфічних знань та навичок не потрібно. Провести хімічний аналіз харчових продуктів можна швидко та легко, лише треба придбати домашні експрес-тести за цим посиланням.

Серед основних переваг домашніх тестів є, в першу чергу, швидкий та точний результат. Для цього лише необхідно притулити аналізатор з паперу до харчового продукту чи занурити в рідину. На упаковці є спеціальна контрольна шкала, яка допоможе визначити рівень нітратів, важких металів та інших небезпечних речовин. Тож колір на аналізаторі потрібно лише звірити зі шкалою. Результат буде відомий протягом декількох хвилин.

Українська компанія YOCHEM пропонує декілька сучасних швидких тестів, для проведення аналізів в домашніх умовах. Так, можна з легкістю визначити чи містять продукти:

  • залишки нітратів;
  • фосфати;
  • свинець;
  • важкі метали.

Наявність усіх вищеперерахованих речовин у харчових продуктах може спричинити появи та розвиток тяжких захворювань. Наприклад, наявність важких металів в організмі вагітних жінок призводить до патологій майбутньої дитини. Особливо небезпечні ці речовини для маленьких дітей. Тож, кожен з батьків, купуючи харчові продукти хоче бути впевненим, що її дитина споживає найякіснішу та найбезпечнішу їжу.

Магазин тестів та наборів для аналізу nanomarket.ua пропонує широкий вибір якісних товарів високої якості, що були створені з використанням прогресивних нанотехнологій.