Якщо ваша мета - відпочинок, огляд визначних пам'яток, відпочинок або вечірка, одне можна сказати напевно - в Стамбулі є все, що вам потрібно! Все що вам потрібно зробити, це купити автобусний тур. Скористайтеся пропозицією компанії «Танго Тревел», яка пропонує тури в Стамбул автобусом і літаком різної трівалості, кілька варіантів маршрутів, великий вибір єкскурсій. На сайті можна ознайомитись з видами турів та забронювати тур на зручну дату.

Чому саме Стамбул?

Довга історія, повна несподіванок, пам'ятки, унікальне географічне положення на двох континентах: Європі та Азії. У Стамбулі неможливо занудьгувати - ні вночі, ні вдень. Це великий сучасний мегаполіс, де західна культура змішана з близькосхідними акцентами і де турки з усієї країни живуть поруч з курдами, арабами і іммігрантами з Азії.

Що варто відвідати в Стамбулі?

  • Круїз по водах Босфору - обов'язкове місце для відвідування кожним туристом, які вперше приїхали в Стамбул. Ускюдар - популярний район Стамбула, розташований в азіатській частині міста, з населенням понад півмільйона осіб. Хоча в ньому неможливо знайти безліч туристичних визначних пам'яток, а також Вежу Богородиці, пороми і кораблі, що проходять через Босфор, це, безсумнівно, краще місце, щоб помилуватися заходом над турецьким мегаполісом.
  • Галатская вежа - одна з найбільш характерних будівель Стамбула. Вежа була побудована в 1384 році як Christea Turris, або Вежа Христа, частина укріплень тодішньої колонії Генуї.
  • Палац Топкапи протягом століть був найважливішим місцем в історії правління Османської династії. Сьогодні це одна з найпопулярніших туристичних пам'яток на північному заході Туреччини.
  • Собор Святої Софії і Блакитну мечеть. Відвідайте Базиліку Цистерни. Якщо у вас ще є сили, вирушайте на два найважливіших базару Стамбула: Великий базар і Базар спецій.

Скористайтеся вигідною пропозицією і оформляйте покупку туру в Стамбул прямо цю годину!