Тютюн Fumari – це справжній американський тютюн для любителів насиченого смаку. Його виробництво бере початок з однієї кальянної в Сан-Дієго. Вона так і називалася - Fumari. І вже потім, після 1997 року, виникла ідея виробництва тютюну для широкого продажу.

За досить невеликий проміжок часу, цей бренд став дуже популярним. Тому, на ринку стало з’являтись дуже багато підробок цього продукту. А значить, якщо просто вбити у пошуковику: купити фумарі Україна, то можна нарватись на підробку.

Як відрізнити підробку Фумарі від оригіналу

Заправка для кальяну Fumari добре знана своєю якістю. Виробники навіть придумали слоган: «Якби ми були ще краще, це було б нелегально». І дійсно, якщо візуально оцінити муессель, то в ньому немає гілочок та сміття. Тютюн ідеально нарізаний та дуже сильно просочений сиропом. Також, тютюн Fumari це:

- якісний тютюновий лист. Заправка Fumari виробляється на основі Virginia gold високої якості. Його вирощують безпосередньо в Сполучених Штатах. А це значить, постійний контроль якості. Крім того, на сьогоднішній день, заправка не містить барвників. Тому лист має натуральний коричневий колір.;

- ідеальна нарізка. Ви можете забити тютюн одразу з пачки. Для цього краще використовувати чашу типу Фанел;

- нереально смачні ароматизатори. Вони дуже яскраво передають смак, та тримаються протягом усього покуру. Такі яскраві, суто американські смаки та аромати властиві лише цьому бренду;

- середня міцність. Ну що тут сказати, і розслабить і накурить і по горлу не дасть;

- хороша димність. Дим густий та ароматний;

- відмінна жаростійкість. Завдяки високій концентрації сиропів, заправку майже неможливо перепалити. А навіть якщо так і трапиться, то її достатньо легко відновити;

- зручна упаковка. Зручна zip упаковка дозволить довгий час зберігати тютюн без висихання;

- велика палітра смаків. Лінійка смаків цього бренду налічує понад 40 найменувань.

Як не нарватися на підробку тютюну Фумарі

Як вже говорилось вище, тютюн Фумарі – це ТОП серед тютюнів. І звичайно, що нечесні на руку продавці намагаються нажитися на цьому бренді, продаючи підробки. Причому, деякі з них настільки якісно зроблені, що ви нізащо не здогадаєтесь, що це не оригінальний Fumari, доки не почнете його курити.

То, як тоді вберегти себе від підробок. Перш за все, уникайте купівлю тютюну на ринках чи в сумнівних магазинах. Якщо ви купуєте офлайн, то маєте право попросити сертифікат якості на цей продукт, а також підтвердження його оригінальності.

Якщо ж ви хочете зробити покупку в інтернеті, то краще віддати перевагу лише перевіреним, надійним магазинам. Краще зупинити свій вибір на тих, які мають сертифікати якості та працюють напряму із виробником.

До речі, так краще купувати будь-який кальянний продукт. Ви вбережете себе від підробки та поганого настрою. Гарних вам покурів та димного кальяну…. І без підробок.