Як вибрати плаття на випускний?

Випускний бал – одне з найважливіших свят в житті молодої дічини. Це не тільки звичайна вечірка з танцями, це свято, яким закінчується певний етап в житті. Тому кожна дівчина хоче надзвичайно виглядати в цей день. Головне – правильно вибрати випускне плаття. Найголовніше, щоб сукня для випускного вечора була зручною, оригінальною, стильною. Кілька порад від Sirak.lviv.ua як вибрати плаття на випускний з можливістю підшити його у Кам'янець-Подільському.

Особливості випускних суконь

Одна з важливих вимог до випускної сукні є якість тканини. Варто звернути увагу щоб спідниця не була прозорою. Сукня повинна бути оригінальною, але при цьому відповідно і зручною. Коли питання постає щодо вибору довжини, то випускне плаття до коліна, до середини ікри або до підлоги має найбільшу популярність.

Важливо щоб сукня не тільки гарно лежала по фігурі, але і крій був відповідним

Для прикладу, дівчатам невисокого зросту будуть пасувати випускні плаття з V-подібним вирізом, дівчаткам size+ підійдуть сукні з рукавчиком. Бренд суконь Sirak пропонує асортимент коротких весільних суконь, які можна вибрати з численного асортименту.

Довге, мереживне, а може, просто маленьке чорне – сучасні вечырні плаття вражають своїм різноманіттям. Така довжина випускних суконь найкраще вписується в дрес-код, бо вони не дуже зухвалі і можуть виглядати ефектно.

Довга сукня робить стрункішою фігуру, виглядає елегантно, серйозно. Це один з небагатьох випадків, коли можна відчути себе кінозіркою. Однак багато дівчат невисокого зросту побоюються довгих суконь.

При виборі кольору випускної сукні слід врахувати, що світловолосим випускницям з світлою шкірою підійдуть більш насичені кольори суконь. А темноволосим красуням будуть більше пасують світлі відтінки суконь. Також варто врахувати пору року, на яку припадає випускний вечір. Для випускниць, які будуть святкувати у зимовий період актуальні насичені кольори суконь з рукавом.

Повітряні сукні з розрізом на нозі і сукні А-силуету ідеально підходять для випускного вечора. В поєднанні з високими підборами вони точно не віднімуть сантиметри, а навпаки – роблять силует подовженим. Колір теж важливий. Аби здаватися вище в платті максі, виберіть один відтінок, щоб отримати правильні пропорції.

Де купити гарну сукню на випуск?

Великі торговельні мережі жіночого одягу у Кам'янець-Подільському пропонують безліч моделей випускних суконь. Але якість вбрання залишають бажати кращого. Бажано вибирати невеликі магазини конкретного міста, що мають асортимент випускних суконь за помірною ціною. Такі крамнички пильно слідкують за сучасними тенденціями моди, використовують найкращі тканини для суконь, не ставлять виготовлення суконь на конвеєр. Це гарантує, що ви замовите унікальну сукню на випускний вечір, який буде неповторним.