Сьогодні благоустрою територій в Україні, як у всьому світі, приділяється серйозна увага. Все частіше вкладання бруківки Тернопіль замінює недовговічне асфальтове покриття. Майданчики коло магазинів та адміністративних установ, доріжки для пішоходів, прибудинкові території мають привабливіший вигляд, якщо в дизайн-проектах використовується екологічно чиста тротуарна плитка (бруківка).

Професійне укладання бетонної бруківки

Компанія «Брук-Буд» професійно здійснює вкладання бруківки Тернопіль з використанням бетонних виробів власного виробництва. Застосування тротуарної плитки має ряд переваг:

  • при нагріванні вона не виділяє шкідливих для організму парів;
  • плитка не втрачає міцності під дією сонячного проміння та витримує низькі температури;
  • дощова вода легко просочується крізь шви між плитками, тому поява калюж виключається;
  • при грамотному монтажі плитки покриття витримують інтенсивні навантаження.

Але укладання бруківки Тернопіль слід довіряти професіоналам, які чітко дотримуються технології виконання робіт.
Спеціалісти компанії
«Брук-Буд» допомагають у підборі фактури плитки, її форми та кольору, щоб після укладання бруківки Тернопіль, дизайн ділянки відповідав естетичним вподобанням клієнта. Покриття з фігурних елементів мощення стійкі до зносу та мають тривалий термін служби.
На виконання робіт встановлено адекватні ціни, безкоштовно надаються консультації спеціалістів щодо виконання робіт, та виконуються попередні заміри на об’єкті. Для здійснення вантажоперевезень використовується маніпулятор, щоб не доводилося шукати кран для вивантаження будматеріалів.

Бетонні вироби компанії «Брук-Буд»

Підприємство Брук буд два десятиліття займається виробництвом добротних бетонних виробів для мешканців Тернополя та області. При виготовленні продукції використовуються методи вібропресування та вібролиття. Постійно ведеться пошук шляхів для поліпшення якості виробів. Завдяки використанню традиційних методик та інноваційних технологій, продукція демонструє стабільно високу міцність. Всі види бетонних виробів сертифікуються, їх якість підтверджується протоколами випробувань, що проводяться у лабораторії підприємства. За час існування компанією не отримано жодної претензії від замовників.
Цінова політика підприємства відрізняється лояльністю. Ціни на бетонну продукцію одні з найнижчих у регіоні. Діє ефективна дисконтна програма. Знижки отримують постійні партнери по бізнесу та покупці гуртових партій товарів. Співпрацювати з компанією
«Брук-Буд» приємно та вигідно. Крім справедливих цін на продукцію клієнти позитивно оцінюють:

  • надання правдивої інформації про товари;
  • оперативне виконання замовлень;
  • багатий вибір тротуарної бетонної плитки різних форм, розмірів, колірних рішень.

Компанія гарантує високу якість товарів та забезпечує клієнтам пристойний рівень сервісу.