Сьогодні автомобілями Lexus можна управляти кінчиками пальців, оскільки всі необхідні перемикачі зосереджені на рульовому колесі, але ще не так давно набір його функцій був сильно обмежений. Довгий час кермові колеса були елегантними та витонченими за рахунок тонких ободів, але через це небезпечними - при зіткненні удар об кермо міг привести до неприємних наслідків. Але прогрес не стоїть на місці. Рульове колесо від гибрид лексус завжди представляло щось більше, ніж просто орган управління автомобілем. Згодом інженери вдосконалили кермо, а головне, перенесли всі перемикачі на нього, що значно підвищило безпеку, оскільки водії отримали можливість більше часу тримати руки на штурвалі автомобіля.

Потім бренд зробив значний крок вперед завдяки досягненням в області матеріалів та технологій виробництва. Наприклад, в 2003 році Lexus GS був єдиною моделлю, яка могла похвалитися кермом з дерев'яними вставками. Це забезпечило тактильні відчуття, за які так цінували старі автомобілі, але при цьому безпека водіїв вже була на абсолютно іншому рівні.

Якість Lexus

На кожному етапі виробництва автомобілів Lexus за його якість та зовнішній вигляд відповідають висококваліфіковані майстри, які працюють на бренд не менше 25 років і прославилися увагою до деталей. Досвідчені водії допомогли визначити найкращу форму обтягнутого шкірою рульового колеса Lexus LX. Воно має:

  • вбудоване управління аудіо системою,
  • телефоном,
  • дисплеєм,
  • іншими функціями автомобіля.

У комплектації Executive шкіряне рульове колесо має ефектні дерев'яні вставки. Випробування на дорозі іноді проходять місяцями. Перевіряючи деталі, спеціалісти постійно вдосконалюють рульове колесо, щоб добитися ідеального еліптичного зчеплення, яке найкраще підходить для рук водія при проходженні поворотів з високими перевантаженнями та їзді по бездоріжжю. Після тестів майстер створює складні креслення поперечного перерізу з різними профілями для кожної секції рульового колеса.

Тест-драйв

Коли автомобіль вже знаходиться на постійному виробництві, кожен екземпляр Lexus проходить тест-драйв майстром випробувачем: «Щоб гарантувати абсолютну досконалість, кожен Lexus проходить тест-драйв перед тим, як покинути завод, і ці тест-драйви проводяться сертифікованими водіями-випробувачами, - пояснює майстер, який відповідає за фінальний огляд автомобіля. Для цього ми близько 200 годин практикуємо водіння по різним типам дорожніх покриттів, щоб довести до досконалості свої відчуття».