Ви все ще витрачаєте свій вільний час на пошуки відповіді на запитання «Де відпочити на Закарпатті?». Мрієте про незабутній та справді феєричний відпочинок в Закарпатті, море екскурсій на свіжому повітрі, милування горами та надзвичайно чисте джерельне гірське повітря? Якщо вам набридло дарма витрачати безцінні хвилини, години й дні в задушливому офісі, якщо ваші серце й душа рвуться ген-ген за небокрай, в саме серце Закарпаття, у нас для вас є чудова пропозиція.

Сьогодні ласкаво запрошуємо вас відвідати 4 зірковий готель в Закарпатті «Жива Вода».

СПА-готель в Закарпатті «Жива Вода» – найкращий варіант відпочинку для закоханих, всієї сім'ї та гамірної компанії друзів

Якщо ви саме шукаєте готелі в Закарпатті з басейном та з чудовою інфраструктурою й краєвидами, саме час завітати до спа-готелю «Жива Вода», що гармонійно розташувався у Міжгір'ї, мальовничому куточку українських Карпат. Можете бути певні, що незалежно від пори року ваш відпочинок тут стане дійсно особливим й незабутнім, а також сповненим яскравих вражень й емоцій та незабутніх подій.

Вас неодмінно зачарує не лише комфорт та розмаїття варіантів відпочинку, що представлені в готельно-оздоровчому комплексі, але й краса природних див з визначними пам'ятками України. Ну а для того аби кожен із вас міг в повній мірі відкрити для себе всю незрівнянну велич українських Карпат, співробітники готелю залюбки допоможуть на гідному рівні організувати екскурсії по всьому Закарпатті. Зокрема серед найпопулярніших в наші дні маршрутів, котрі користуються серед туристів та приїжджих гостей неабияким особливим попитом знаходяться такі як:

  • прекрасне озеро Синевир;
  • колоритний водоспад Шипіт;
  • велична гора Гемба;
  • вражаючий замок Паланок;
  • незрівнянні термальні джерела;
  • ну і звісно ж ведмежий заповідник та с. Колочава з його етно-музеєм архітектури та побуту.

Незалежно від того мрієте ви про незабутній відпочинок на Закарпатті з дітьми чи б пак хотіли гарно провести час в романтичній атмосфері вдвох з коханим чи коханою, а може й зовсім хотілось би круто відпочити в компанії друзів, СПА-готель «Жива Вода», що на Закарпатті – вірний вибір.