Жителі міста Хмельницьк користуються різними видами адміністративних, побутових, юридичних та інших видів послуг. Але пошук розташування потрібної організації потребує часу, це може стати серйозною проблемою, коли послуга потрібна терміново. Не перейматися з такого приводу дозволяє інтернет-сервіс Locator.ua. Щоб скористатися допомогою онлайн-довідника, створеного зусиллями талановитих українських розробників, треба завантажити на свій смартфон зручний мобільний додаток Locator.biz. На сторінках сервісу акумулюється інформація про:

  • органи влади та медичні установи;
  • заклади освіти та культури;
  • нерухомість та юридичні послуги;
  • сферу послуг та розваг;
  • магазини та ТЦ.

Пошуковий сервіс оперативно дає відповідь на запити користувачів.

Ефективність користування сервісом Locator.ua

Сучасна людина дбає про свою зовнішність. Мати завжди привабливий вигляд допомагають салони краси, яких у Хмельницьку аж 27. На відповідний запит онлайн-довідник надає:

1. Точну адресу;
2. Відмічає місце розташування на онлайн-мапі Хмельницька;
3. Iнформує про розклад роботи;
4. Знайомить з відгуками клієнтів про якість обслуговування у салоні краси.

Інформація, зібрана на сторінках сервісу Locator.ua допомагає визначити, який салон розташований найближче біля дому, де краще обслуговують дітей, роблять педикюр/манікюр, створюють жіночі або чоловічі зачіски.  

 

Послуги для володарів автотранспорту

На вулицях Хмельницька курсує велика кількість автомобілів. Всі вони потребують належного технічного обслуговування. СТО та автосервіси можна знайти на онлайн-мапі міста за допомоги сервісу Locator.ua. На сторінках онлайн-довідника зібрана інформація про 66 автосервісів та станцій технічного обслуговування, що надають ремонтні послуги на території міста. Автовласники дізнаються про графік роботи установи, номери контактних телефонів. Знайомство з відгуками клієнтів про якість ремонтів, дозволяє скористатися послугами кращих спеціалістів.

Смартфон з мобільним додатком Locator.biz допомагає вирішити масу проблем, не витрачаючи зайвого часу на пошук фахівців, які професійно та якісно надають потрібні жителям та гостям міста Хмельницьк послуги. Порівнявши ціни на послуги серед підприємств міста, можна скористатися найвигіднішою пропозицією.