Свій сад на ділянці - це не тільки красиво, але і практично. Дерева забезпечать все сімейство смачними та екологічними плодами. Сумніватися в їх якості не доведеться — садівник контролює весь процес дозрівання фруктів, сам вибирає добрива.

У нашому регіоні допускається вирощувати найрізноманітніші плодові дерева — яблуні, сливи, абрикоси, вишні, груші, черешні, персики. Купити саджанці відповідного типу вдасться за посиланням https://vseroste.com.ua/sadzhantsi-61 - інтернет-магазин надасть продукцію брендів "Україна", Dekoplant.

Коли краще зайнятися посадкою дерев?

Розвиток рослин залежить безпосередньо від часу їх посадки. В Україні рекомендується робити це навесні або восени. У першому випадку найкраще вкластися в період 15 квітня — початок травня. Хоча допускається почати висадку в кінці березня за умови, що погода стоїть тепла і земля встигла трохи прогрітися. Найпізніший термін весняної посадки — 7-15 травня.

Досвідчені садівники рекомендують у весняний період висаджувати теплолюбні кісточкові рослини. Це вишні, сливи, черешні, сливи, абрикоси. Підійдуть також а також незимостійкі сорти груш. Багато хто починає навесні висаджувати саджанці персика - підібрати їх вдасться в розділі https://vseroste.com.ua/sadzhantsi-fruktovih-derev-63/property-viddereva-178/. Тут представлені сорти "Медовий", "Вайн Голд", "Коліна", "Кардинал", "Посол миру".

Для цих фруктових дерев необхідна стабільна температура в районі 5 °C.

Перед весняною посадкою варто перевірити грунт на ділянці. Потрібна щільний та важкий грунт з високим ступенем зволоженості.

Деякі садівники починають облаштування фруктових плантацій восени. В областях з холодним кліматом краще призначати подібні заходи на вересень — початок жовтня.

Якщо в регіоні спостерігається тепла погода, У той можна проводити посадку до середини жовтня.

Відповідні плодові культури для посадки в осінній період — груші, яблуні, вишня, алича. Вибираються стійкі до морозів сорти.

Можна поекспериментувати і замовити саджанці хурми на https://vseroste.com.ua/sadzhantsi-ekzotichnih-roslin-137/property-vidsadzhantsia-3231/ для осінньої посадки. Vse Roste надасть сорти "Корольок", "Гора Говерла", "Мідер", Джон Рик"," Сосновська".

Вибирайте одно- або дворічні дерева. Осіння посадка проводиться за пару місяців до настання холодів. Щоб хурма прижилася, вибирайте для неї сонячним і захищеним від вітрів ділянки.