Провід ШВВП, є одним з видів дротів, що призначений для реалізації важливої ​​спрямованості в побуті людини - «електрифікації» приміщень. Він застосовується для, підключення до електричної мережі освітлювальних приладів, в ремонті побутової техніки, для подовжувачів, для підключення побутових різних приладів шнурами до електромережі, відмінно підходить для виготовлення різного роду подовжувачів, в тому числі, і барабанного типу для роботи поза приміщеннями, для заживлення електрогазонокосарок, електропил та іншої побутової техніки такого виду.

ШВВП - багатожильний провід з мідними струмопровідними жилами. Жили даного кабелю є багатодротовими, тобто являють собою певну кількість мідних дротиків, скручених між собою. Що стосується ізоляції: ізоляція кожної жили і зовнішня ізоляція (оболонка) виконуються з полівінілхлориду-пластикату. Також у виконанні ШВВПнг (що не поширює горіння).

Розшифровка проводу ШВВП:

Ш - шнур

В - вініл (ізоляція)

В - вініл (оболонка)

П - плаский

Ізоляція жил має кольорове виконання. Зокрема, у випадку з 2-х жильним виконанням ізоляція однієї жили виконується коричневим кольором, а друга - блакитним. Згідно чинним нормам коричневий - для фазного потенціалу, а блакитний - для занулення провідника. У варіанті 3-х жильному, тут третя (заземлювальна) жила має жовту ізоляцію з нанесеною на ній зеленою смугою.

Допустима навколишня температура - 40 до +40 ° С;

Допустимий нагрів жили +70 ° С;

Робоча напруга до 380 В;

Частота напруги 50 Гц;

Пікова напруга (протягом 15 хвилин) 2000В;

Допустимий термін експлуатації 6-15 років;

Основна механічна особливість кабелю ШВВП - його гнучкість. Те, що мінімальний радіус вигину становить всього 5 діаметрів кабелю, робить його особливо привабливим на споживчому ринку. Важливий механічний параметр плоского дроту ШВВП - ресурс роботи, виражений в стійкості кабелю до багаторазових вигинів.

Купити кабель ШВВП, а також отримати консультацію фахівця, ви можете заповнивши форму з сайту Запорізького заводу кабельної продукції, або ж зв'язатися з нами за контактними даними вказаними нижче.

КОНТАКТИ:

м. Запоріжжя, вул. Новобудов, 3.

e-mail: [email protected]

тел: (061) 220-15-00;

тел: (098) 441-15-41