Час від часу кожна людина в силу тих чи інших обставин може хворіти, недомагати й тим самим відчувати гостру потребу в цілях поліпшення здоров'я та ​​загального самопочуття звернутися за допомогою до лікаря. Ви вже були у фахівця, який після отримання результатів аналізів поставив вам остаточний діагноз та призначив необхідний курс лікування? Вам не зовсім зрозуміло те чи інше захворювання, і ви б хотіли дізнатися про нього трохи більше?

Значить прийшов найвірніший час відвідати polyclinica.net/uk/hvorobi – сучасний сервіс нового покоління «Polyclinica», де увазі всіх без винятку користувачів, яким не байдуже їхнє здоров'я, представлений онлайн-довідник.

Що таке довідник і для чого він потрібен?

Перш за все зазначимо, що довідник «Polyclinica» – відмінне рішення для кожного охочого трохи більше дізнатися про стан свого здоров'я, це можна сказати щось на подобі енциклопедії. Саме тут є широкий перелік різноманітних хвороб, які можуть зустрічатися у людей.

Зокрема, на сторінці довідника всім доступний зручний пошук хвороб за назвою, який гарантовано в рази скоротить час. Хвороби також можна знайти за допомогою алфавітного показника. Більш того можна впорядкувати за кількістю відображуваних хвороб. До слова, інформація про кожну з хвороб передбачає кілька підрозділів, в число яких входять: симптоми, загальна інформація, чого очікувати, через що може погіршиться стан, діагностика, лікування, самолікування, коли треба звертатися до лікаря, а також фактори ризику.