Літні автошини Michelin Energy Saver для експлуатації в умовах міста розроблено в результаті пошуку гумового складу з найкращими експлуатаційними характеристиками та енергоефективністю. В результаті ця модель 2011 року вийшла надвитривалою, що доведено тестами. Вона відрізняється низьким спротивом накату – це сподобається економним автовласникам, які не хочуть даремно витрачати гроші на дороге паливо.

Бренд Michelin (Франція) є одним з лідерів у виробництві автопокришок. Комплектуючі цієї компанії користуються довірою не тільки рядових покупців, але й великих автовиробників:

 • Тойота;
 • Форд;
 • Пежо;
 • Сітроен.

Ці автоконцерни використовують шини Michelin Energy Saver для базової комплектації своїх машин. Покришки Мішлен вважаються еталонними, оскільки поєднують в собі цілий комплекс плюсів.

Тривала експлуатація

Значний термін експлуатації шин Michelin Energy Saver став інноваційним доробком компанії. У виробництві застосовується спеціальна гумова суміш із силікою найновішого покоління. Корпорація Michelin запровадила унікальний виробничий процес, який адаптувала до нових складових суміші. Тепер шини Мішлен Енерджі Сейвер мають меншу вагу. Вони мало схильні до деформації, що подовжує термін експлуатації.

Безпека на вищому рівні

Головна характеристика шин Michelin Energy Saver – це їхній гальмівний шлях на мокрому покритті, який став коротше на 3 метри, в порівнянні з попередниками.

Що це дає:

 • Тести доводять, що саме ця гума забезпечує максимальну безпеку на дорозі.
 • Можна заощадити на пальному, не зважаючи на кілометри пробігу. Заміри свідчать, що протягом свого строку служби шини зможуть заощадити до 90 літрів палива.

Еко-привабливість нових технологій

Знак GREEN X на боковині Michelin Energy Saver говорить про те, що ви купуєте енергозберігаючі шини Michelin. Таке маркування модель отримала в результаті того, що при її виготовленні використовувалась унікальна технологія. Інноваційний хімічний склад гуми з включенням силіки останнього покоління практично не містить сажі.

Інші переваги

Варто перерахувати позитивні особливості моделі Michelin Energy Saver, що роблять її привабливою пропозицією сегмента легкових покришок:

 • забезпечують відмінну керованість транспортного засобу як на сухій, так і на мокрій дорозі;
 • видають мало шуму під час пересування завдяки унікальній конструкції;
 • спеціальний склад матеріалу перешкоджає активному стиранню гуми;
 • покришки дозволяють максимально скоротити довжину гальмівного шляху та полегшують маневрування;
 • модельний ряд виробів включає в себе пропозиції для легкового і вантажного транспорту.

Якісні автомобільні шини – це запорука безпеки та комфорту на дорозі. Відчуйте суттєву економію палива та легкість ходу автомобіля на шинах Michelin Energy Saver.