Без термобоксів не обходиться жоден заклад з організованою доставкою їжі та жоден продуктовий інтернет-магазин. Термоконтейнери з теплоізоляційного матеріалу дозволяють зберегти свіжими охолоджене м’ясо або рибу. Крім того, в них можна перевозити заморожені продукти або готові гарячі страви.

Одна з важливих властивостей термобоксів — теплоізоляція. Але крім цього, є ще інші нюанси, які потрібно враховувати при виборі такого обладнання.

Купити термоконтейнер в компанії Нормак. Контейнеры «One chef» забезпечують підтримання температури вмісту від 1 до 4 годин.
Термоконтейнер штабельований
One Chef, 600 × 400 × 317 мм

Важливі моменти при виборі термоконтейнера

Температурний діапазон

У термобоксах зберігають і транспортують продукти з температурою від -20 до +80 ° C. Важливо, щоб матеріал контейнера не змінював своїх фізичних властивостей як при низьких, так і при високих температурах.

Підтримання температури

У якісному термоконтейнері температура продуктів повинна максимально довго залишатися на початковому рівні. Допустимі втрати для гарячих продуктів — близько 1–1,5 ° C в годину. Для заморожених продуктів оптимальне збільшення температури в боксі — 2–3 ° C в годину.

Невелика вага

Термоконтейнери повинні бути легкими. Тоді їх використання буде безпечним і комфортним для ваших співробітників.


Контейнери зі спіненого поліпропілену важать в середньому 1-3 кг в залежності від обсягу.


Міцність

Умови закладів громадського харчування припускають не дуже акуратне поводження з обладнанням. І термобокси — не виняток. Їх наповнюють продуктами, ставлять один на зверху іншого, закидають у машини. Важливо, щоб бокс був ударостійким. Тоді він прослужить кілька років.

Стійкість до деформацій

Стійкість до деформації також має велике значення. Якісний контейнер не буде прогинатися під вагою інших наповнених боксів і не змінить форму через роки.

Екологічність

Матеріал, з якого виготовлений термоконтейнер, повинен бути безпечним і нетоксичним. Саме тому оптимальний варіант — бокси з поліпропілену. Вони не мають запаху і можуть контактувати з продуктами харчування.

Гігієнічність

Перевезення в боксі продуктів (заморожених, охолоджених або гарячих) передбачає забруднення поверхні. Термоконтейнер потрібно регулярно мити. Тому важливо, щоб матеріал був вологостійким і допускав використання миючих засобів.

Комфортне завантаження продуктів

Швидкість обслуговування відіграє велику роль в закладах громадського харчування. Кожен процес має відбуватися швидко, в тому числі і завантаження / розвантаження термоконтейнера. Експерти рекомендують обирати бокси з максимально зручним доступом до вмісту.


Повністю знімна кришка термобоксу або кришка, яка відкривається на 270°, дозволяє швидко і безперешкодно завантажувати і вивантажувати гастроємності з продуктами.


Розміщення стандартних гастроємностей

Термоконтейнер повинен мати розміри, сумісні з габаритами стандартних гастроємностей. У таких боксах передбачено кілька схем розташування лотків з продуктами.

Купити термоконтейнери для гастроємностей компанії Нормак — розроблені за європейським стандартом.
Термоконтейнер штабельований
One Chef , 86 л

Герметичність

Дверцята контейнеру мають закриватися герметично. Це покращує теплоізоляційні характеристики боксу.

Штабелювання

Термоконтейнери, які штабелюються, можна швидко скласти в надійну стійку конструкцію. Такі термобокси зручні і безпечні для персоналу. Їх набагато простіше транспортувати.

Зручність для транспортування

Ергономічні ручки — це безсумнівний плюс для термоконтейнера. Вони можуть бути виконані в якості виїмок в бічних стінках ємності.

Термобокси зі спіненого поліпропілену — оптимальний варіант

Термоконтейнери зі спіненого поліпропілену відповідають всім вище зазначеним вимогам.

Завдяки своїй пористій структурі поліпропілен добре підтримує температуру продуктів.

Вони:

  • розраховані на температуру вмісту від -40 до +120 ° С;
  • забезпечують мінімальні зміни температури протягом 1–4 годин;
  • є легкими, але міцними;
  • розраховані на миття гарячою водою і миючими засобами;
  • представлені в різних об’ємах та сумісні зі стандартними гастроємностями;
  • безпечні і нетоксичні.

Пам’ятайте, що якісна доставка продуктів — це задоволені клієнти, а зручна і безпечна доставка — це задоволені співробітники. Фахівці Normak допоможуть обрати кращий термоконтейнер для вашого підприємства. Доставка — в будь-яку точку України.

Контакти компанії «Нормак»

Сайт: normak.com.ua

E-mail: [email protected]

Телефон: 066 055-18-99, 044 383-59-50, 068 564-58-52

Адреса: вул. Робоча 89, м. Дніпро, 49008, Україна

Facebook: facebook.com/normakcomua

Instagram: instagram.com/normak_ua/


Материал подготовлен к пубикации
в Ideas Bureau Slav.ua

Ideas Bureau Slav.ua — комплексное продвижение вашего бизнеса. Надёжно. Профессионально.