Найчастіше хлопцям дарують іграшкові автомобілі, які завжди приводять їх у захват. Хлопчаки годинами можуть гратися на підлозі самоскидами, позашляховиками та мотоциклами, але найбільше їм подобаються машинки на пульті керування. Різноманіття моделей і можливості сучасних радіокерованих іграшок приваблюють навіть дорослих. Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент машин на радіо керуванні: від простих і примітивних для малюків до гоночних автомобілів та джипів для підлітків. Потужні моделі можуть розвивати високу швидкість та пересуватись по пересіченій місцевості, з легкістю долаючи складні перешкоди.

Машинки для найменших

Дитячі машини на пульті – найкраща розвага для дитини, над якою вона може сидіти безмежну кількість часу. Знайомити малюка з автомобілями можна вже з 1,5-2 років. В цьому віці дитина в змозі самостійно керувати машиною. Тим паче, автомобілі для найменших водіїв мають обмежений функціонал – рух вперед-назад, повороти праворуч-ліворуч.

Найкращим варіантом стане машина на пульті зі спрощеним пластиковим корпусом та пультом із великими кнопками. За допомогою батьків малюк швидше навчиться правилам керування.

Що підібрати підлітку

Більш дорослим хлопцям можна запропонувати машини на пульті з необмеженою свободою рухів. Граючись, підлітки можуть виконувати складні трюки – робити заноси, стрибки та круті віражі. Школярам підійдуть гоночні та спорткари (електричні або з двигуном внутрішнього згорання), автомобілі-трансформери, вантажівки, самоскиди, джипи, позашляховики, танки.

Для високих швидкостей та ефектних трюків найкраще підходять дрифт-автівки. Гра з такими автомобілями – справжнє задоволення. У хлопців просто перехоплює подих від сковзання на високій швидкості та точних кутів повороту, від швидкого вирівнювання та руху в заданому напрямі. Ці моделі гідно прикрасять домашню автомобільну колекцію та забезпечать захоплююче, цікаве та корисне дозвілля.

Критерії вибору

Вибираючи для дитини радіомашину на пульті, в першу чергу необхідно звернути увагу на такі критерії:

 • Безпечність. Автомобілі повинні бути виготовлені з нешкідливих матеріалів. Моделі для малюків – без дрібних деталей, які можна випадково проковтнути чи вдихнути.
 • Якість та цілісність. Іграшка не повинна мати ніяких дефектів.
 • Функціонал та наявність додаткових опцій, цікавих для дитини.
 • Виробник та ціна. Брендові моделі з великим набором різноманітних функцій коштуватимуть дорожче.

Корисні властивості

Ігри з радіокерованими автомобілями сприяють:

 • активізації дрібної моторики рук;
 • встановленню причинно-наслідкового зв’язку;
 • розвитку уяви;
 • концентрації уваги на одному об’єкті;
 • розвитку просторового мислення;
 • формуванню технічних та механічних знань та навичок;
 • розвитку зорово-моторної координації дитини.

Машини на пульті керування стануть для дитини найкращою мотивацією, щоб проводити більшість вільного часу на вулиці, граючи з друзями, замість постійного сидіння за комп’ютером та планшетом.