Власник кожного магазину, супермаркету та закладу громадського харчування хоче запропонувати своїм клієнтам максимально якісні продукти харчування. Як це зробити? Можна довго обирати виробників кожного виду продукції окремо – наприклад, шукати, хто може продати велику партію якісного борошна оптом, хто може запропонувати якісні макаронні вироби та крупи і т.д. Проте найпростіший спосіб – обрати хорошу оптову базу продуктів харчування та закуповувати товари у неї. Це зекономить час та дасть змогу отримати гнучку систему знижок. Тож якщо Вам потрібна сіль оптом https://www.chudo-nyva.com.ua/product-category/kharchovi-produkty/sil, - рекомендуємо саме цю оптову базу, де також можна здійснити замовлення цукру оптом, а також іншої бакалії за дуже вигідними цінами.

Олія

Завжди звертайте увагу на склад продукту, який Вам пропонує виробник, а також на історію самої компанії, на методи її виробництва та асортимент товарів, його дизайн. Наприклад, вагому роль відіграє не лише якість та ціна олії оптом, а й ергономічність пляшок, у які її розфасовано. Покупці все більшу увагу звертають на зовнішній вигляд продукту, тому пляшки з гарним дизайном, зручними виїмками та рельєфною поверхнею користуються більшим попитом серед роздрібних споживачів. Також при виборі продукту зверніть увагу на смак та зовнішній вигляд: олія не повинна гірчити та мати осад.

За методами виготовлення та рівнем очищення розрізняють таку соняшникову олію:

  • нерафінована;
  • рафінована;
  • дезодорована;
  • виморожена;
  • гідратована.

Як зберігати соняшникову олію? Найкраще зберігати продукцію у закритих затемнених приміщеннях при температурі від +5 до +20 °С. У разі якщо Ви є власником закладу громадського харчування, то варто знати, що відкриту пляшку олії потрібно використати впродовж 30 діб за умови зберігання продукту при температурі в межах від +18 до +25 °С.

Борошно

Дещо простіше буде обрати якісне борошно. В Україні є чимало комбінатів хлібопродуктів, які пропонують якісне борошно. Наприклад, замовити борошно оптом https://www.chudo-nyva.com.ua/product-category/kharchovi-produkty/boroshno можна у цієї компанії: вона співпрацює з провідними КХП нашої країни, а також пропонує широкий асортимент інших бакалійних товарів, у тому числі цукру, солі оптом, а також інших сипучих продуктів.

Обираючи борошно, варто звернути увагу на упаковку. Вона не повинна бути поліетиленовою, адже у пластику продукт не зможе «дихати» та з часом буде мати затхлий запах. Найкраще борошно зберігається у міцній паперовій тарі та у мішках, завдяки чму може «дихати». Борошно не повинно мати кислуватого, гіркого присмаку, воно повинно мати однорідну розсипчасту структуру. На складах потрібно кілька разів на місяць міняти місцями мішки з борошном (нижні перекладати догори, і навпаки), щоб продукт не залежувався.

Цукор

Обираючи цукор, зверніть увагу на його колір та структуру. Білий цукор повинен бути блискучим та розсипчастим, нейтрального запаху. Цукор не повинен збиватися у грудки, це свідчить про неправильне зберігання продукту. Також у пакуванні не повинно бути сторонніх домішок. Зберігати цукор рекомендується у сухих, добре провітрюваних приміщеннях за температури, що не перевищує 40 °С та з відносною вологістю 70%.

Замовити цукор оптом https://www.chudo-nyva.com.ua/product-category/kharchovi-produkty/tsukor відмінної якості Ви можете на цьому сайті. Також Ви можете обрати інші продукти для власного магазину, супермаркету або закладу громадського харчування. Відмінна якість кожного виду продукції – гарантована!