Для якісної роботи витяжної вентиляції в будинку або в квартирі використовується вентилятор Домовент 100 C1. Такий пристрій прийнято встановлювати в заздалегідь підготовлений витяжний канал або ж скористатися додатковим застосуванням повітропроводів.

В результаті відбувається видалення відпрацьованих повітряних мас з показниками продуктивності 94 м3 / год. При цьому споживання електроенергії за 1 годину роботи не перевищує 14 Вт.

У конструкцію такої моделі входять наступні комплектуючі:

  • стильна тонка лицьова панель, яка може бути різних кольорів;
  • додаткова сітка, що захищає від дрібних комах;
  • корпусні частину і крильчатка, виконані з інженерного пластика АБС
  • потужний двигун із захистом від можливого перегріву в процесі експлуатації.

Пластиковий корпус виконаний з матеріалу, який не боїться підвищеного рівня вологості, а також не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів. Крім того, крильчатка має акуратну аеродинамічну форму, завдяки чому відзначають її тривалий експлуатаційний термін і економне споживання електроенергії. Ступінь захисту вентилятора становить IP 34.

Монтаж і подальше обслуговування

Вентилятори Домовент 100 C1 можна встановлювати в стелю або ж скористатися стандартним способом - в отвір вентиляційної шахти. В останньому випадку буде потрібно використання невеликого воздуховода.

Якщо мова йде про віддалений монтажі вентилятора, тоді рекомендується подбати про те, щоб всі стики герметизувати, використовуючи герметик і набір хомутів.

В процесі експлуатації вентиляторів не варто забувати про проведення їх регулярного технічного обслуговування. Такий процес має на увазі періодичне проведення перевірки стану клемного з’єднання. Крім цього потрібно проводити очистку корпусних частини і крильчатки.

Всі пластикові деталі потрібно промивати теплою водою: м'яку губку або серветку змочують в мильній воді і акуратно протирають поверхню. Після цього вентилятор повинен висохнути природним способом. Заборонено використовувати миючі засоби, у складі яких містяться абразивні частинки, що можуть залишити подряпини на пластиковій поверхні.

Сервісне обслуговування вентиляторів проводиться тільки за умови, що пристрій попередньо було відключено від живлення.