Римські штори стали дуже популярні за рахунок своєї простоти, функціональності і витонченому дизайну. Такими шторами можна прикрасити і кухню, і спальню, і вітальню, і кабінет, і навіть офісне приміщення. А придбати римські штори можна на https://vashinterier.ua/catalog/shtory-v-inter-yeri/styl_2/rymski-shtory/!

Виникли римські штори ще тисячу років тому. Рулонні штори з'явилися вперше ще в Римській імперії, звідки і взялася назва римські штори. До речі, на подив конструкція таких штор не змінилася ще з тих років. А ось дизайн може порадувати і здивувати кожного, адже римські штори виглядають дуже лаконічно, стильно, але при цьому і просто.

Римські штори - один з різновидів штор, особливістю яких є широкі рівні складки розміром в 20-30 сантиметрів, що утворюються при піднятті штор. Римські штори набирають стрімку популярність в нашій країні. Використовують їх як і в домашньому інтер'єрі, так і в офісному. Вони можуть бути як окремим елементом на нашому вікні, так і в комплекті з класичними фіранками.

Переваги римських штор:

  • Лаконічні форми, гарний дизайн;
  • На відміну від звичайних класичних штор і гардин, римські штори економлять простір;
  • Легке управління;
  • Звичайний догляд;
  • Різноманітний кріплення;
  • Величезний вибір забарвлення, фактури і тканини для римської штори;
  • Практічность. Такі штори прослужать вам багато десятків років.

Завдяки легкій функціональності римські штори відмінно підходять для кафе, офісів, ресторанів. Також дуже практично мати римські штори на кухні. Дуже легко можна регулювати рівень світла, що надходить в приміщення просто піднявши або опустивши штору за допомогою спеціального механізму.

Доглядати за римськими шторами одне задоволення. Досить просто зняти полотно з планки і випрати в пральній машині. Після прання пропрасуйте вологі штори з виворітного боку.

Під особливість дизайну вашого приміщення ви зможете вибрати будь-яке забарвлення римської штори. Є однотонні або з різноманітним малюнком штори.

Головний недолік римських штор - висока вартість. Ціна дійсно буде вище звичайних жалюзі або недорогих класичних штор і гардин. Не можна швидко виглянути у вікно - доводиться за допомогою механізму піднімати штору. Це і стосується для випадку, коли ми хочемо відкрити вікно на провітрювання. Не можна з одним махом руки відкрити римські штори, наприклад, як звичайні.