Залізобетон - це з'єднання бетону зі сталлю. Стійкість бетону при розтягуванні істотно менше, ніж при стисненні. Внаслідок цього в залізобетонних структурах він використовується для стискання. При розтягуванні сталь навпаки, має високий опір. У бетон сталь додають під виглядом арматури, і використовується вона для розтягування. Така взаємодія дуже ефективно: коли твердне бетон, він міцно з'єднується зі сталлю. Забезпечує надійний захист від корозії.

Кожен вид ЗБВ в Києві має своє застосування. Призначення залежить від розміру, форми і марки вживаного бетону. Дані вироби використовують в таких будівельних проектах, де потрібно дотримуватися точності і контролю.

Які бувають види ЗБВ?

Залізобетонні вироби довгий час застосовуються в будівельній сфері. Незважаючи на це, вони з величезною швидкістю набирають велику популярність. Вони прості і зручні у використанні, і це значно економить час, а також резерви в будівництві будинку.

Види залізобетонних виробів:

  • плити перекриття-мають високу міцність, їх використовують для великої стійкості між поверхами високих будівель;
  • кільця, кришки, днища — даний вид виробів застосовують для побудови колодязя, водовідвідної системи, а також вигрібних ям;
  • перемички-використовується такий тип ЗБВ для твори надоконних і наддверних перемичок в кам'яному або цегляному будинку;
  • прогони-цей вид виробу використовують для покриття будівлі, встановлюють прогони горизонтально, потім на них кладуть залізобетонні плити або настил;
  • фундаментні блоки-один з найпопулярніших видів ЗБВ, застосовують такі блоки при заміської будівництва, можна використовувати при будівництві будь-якого будинку, не маючи значення з якого будматеріалу він виготовлений.

Якщо говорити про будівництво дачі або заміського будинку, найбільш часто застосовуються незначні елементи. Наприклад, бордюри, фундаментні блоки і кільця. Якщо потрібно звести досить-таки великі за величиною стіни з цегли заміського будинку, можна використовувати плити перекриття. Вони добре витримують великі навантаження.

Переваги залізобетонних виробів

Завдяки з'єднанню бетону і сталі такі вироби мають велику ефективність. У них прийнятна ціна в порівнянні з металевими виробами. Через те, що в складі ЗБВ немає горючих матеріалів, у них відмінна жаростійкість. Технологія виготовлення дозволяє створити Залізобетонні вироби потрібної форми. У них відмінна морозостійкість і мінімальне температурне розширення.

Довговічність ЗБВ залежить від того, якою маркою і типом бетону зроблений матеріал. Використання залізобетонних виробів значно прискорює зведення будинків і споруд в порівнянні з іншими способами будівництва.