Ця кумедна назва вже прижилась в народі, вона відображає суть конструкції - велика кількість шипів на підошві призначена для зниження і рівномірного розподілу навантаження на ноги, згладжування неідеального рельєфу ігрової поверхні, впевненого зчеплення з покриттям поля.

Дитяче спортивне взуття практично завжди повинно бути на розмір або півтора розміри більше, так як нога у дитини швидко росте до 14-15 років, це повинен пам'ятати кожен з батьків.

При покупці матеріал, з яких роблять дитячі сороконіжки, великої різниці не має, синтетика або натуральна шкіра. В будь-якому випадку футбольне взуття стане мале раніше, ніж зноситься, з цього батьки можуть добре заощадити на взутті. Великий вибір моделей дитячих сороконіжок представлений на сторінці за цим посиланням https://soccerpoint.com.ua/dytiachi-sorokonizhky/

Вибираємо взуття під ігрове покриття

Замість того, щоб під кожне ігрове покриття відкритих спортивних полів купувати бутси з різною кількістю шипів, варто купити сороконіжки для футболу - це взуття універсальне для будь-яких поверхонь, крім рівних (асфальту, спортивного паркету і т.д.).

Вибираємо матеріал

Як правило, матеріал зверху сороконіжок не відрізняється від матеріалів верхньої частини бутс - це високотехнологічна синтетика або натуральна шкіра, іноді з текстильними вставками:

  • високотехнологічні синтетичні матеріали відрізняються легкістю і міцністю, не розтягуються;
  • натуральна шкіра все ще часто зустрічається в сучасних колекціях - зазвичай це преміум-шкіра кенгуру або не така дорога теляча (використовувана, як правило, в дитячих моделях);
  • іноді верх складається з комбінації натуральних і штучних матеріалів, які оптимально поєднуються один з одним за характеристиками.

Різниця між бутсами і сороконіжками полягає в підошві:

  • підошва сороконіжок випускається зі зносостійкої гуми, на якій розташовані маленькі гумові шипи (більше 20-ти);
  • шипи за формою бувають круглими, овальними, багатокутними;
  • розташування шипів в залежності від малюнка протектора відрізняється від моделі .

Вибираємо модель по амплуа

Брендові виробники футбольного взуття пропонують лінійки, які відрізняються за характеристиками, моделями. Вибір напряму залежить від амплуа футболіста на полі. Все, що вам необхідно з футбольної екіпіровки ви знайдете на сайті  https://soccerpoint.com.ua/.

 У конструкції сороконіжок кілька чинників вказують на те, що це взуття призначене для нападника, а ось ці - для захисника:

  • геометрична конфігурація шипів;
  • профіль підошви;
  • наявність додаткової фіксації на нозі у вигляді носка-комірця для плеймейкерів;
  • розташування системи шнурування.

Чому дитині треба купувати сороконіжки?

Вибирати і купувати в першу чергу треба дитячі сороконіжки, які мають велику поверхню контакту з поверхнею поля в порівнянні зі звичайними футбольними бутсами. Тим самим, знімаючи надмірне навантаження зі стопи юного футболіста, захищає його від проблем, які потім буде вирішувати вже лікар-ортопед.