Нижня білизна – важна складова гардеробу будь-якої людини на сьогодні. Для чоловіка це теж не є виключенням. Звісно, що жіноча мода завжди в даному ракурсі різноманітніша, ніж чоловіча. В будь-якому випадку, сьогодні чоловік може придбати собі білизну, плавки чоловічі для басейну та інший пляжний одяг, вибираючи з широкого асортименту, великого різноманіття форм, фасонів і матеріалів.

Як вибрати колір плавок чоловічих?

Колір плавок бажано підібрати відповідно до кольору шкіри. Наприклад, занадто світлі чи кислотні кольори можуть некрасиво виглядати на шкірі світлого відтінку. Смуглим чи засмаглим чоловікам підійдуть плавки будь-якого кольору і малюнка. Яскраві узори підійдуть чоловікам у віці до 35 років. Чоловіки старшого віку можуть обмежитися класичними нейтральними темнішими кольорами. Прикрасою ж для будь-яких плавок може слугувати шнурок або яскравий напис.

Модні тенденції й фасони при виборі чоловічих плавок

Фасонів чоловічих плавок є сьогодні в продажі немало. Так, наприклад, бікіні – модель, яка користувалася великою популярністю в 80-х роках.

Боксерки – найпопулярніші моделі. На вигляд нагадують шорти вільні або облягаючі. Плавки мають різноманітну декоративну обробку. Як правило, боксери – плавки яскравих кольорів.

Шорти для серфінгу – популярність дістали завдяки однойменному виду спорту. Дана модель схожа на боксери, але більш подовжена. Сприяють вільному пересуванню у воді.

І, нарешті, класичні плавки. В міру відкриті, комфортні при носінні. Існують як більш облягаючі, так і вільніші моделі. Довжина бокового шва може бути середньою, низькою та ультра заниженою. Від цього буде залежати висота посадки плавок.

Де обрати якісні плавки чоловічі?

Даний вид білизни не варто купувати на ринку. Це дозволить вам хіба що зекономити гроші. Краще купувати такий предмет гардеробу в спеціалізованих магазинах, де часто можна зустріти певні акції та знижки. Дуже лояльні в цьому плані інтернет-магазини, серед яких «Спортонлайн» - магазин товарів для спорту та відпочинку.

Купальні костюми, а нині – плавки, створені для максимального комфорту при купанні: вони зменшують опір води внаслідок обтічної форми, їх матеріал еластичний, швидко сохне, а сучасні технології дозволяють успішно відштовхувати ультрафіолетові промені й роблять виріб стійким до впливу хлору, який у великій кількості присутній в басейні.