Щоб розпочати свій бізнес необов'язково будувати магазин або орендувати торговий острівець, досить мати сайт. Однак від успіху сайту та його популярності буде залежати кількість продажів, а отже й дохід, тому важливо знайти доступний та ефективний спосіб презентувати себе серед інших. Одним з найбільш ефективних та популярних методів є медійна реклама MixDigital агентство інтернет реклами, під якою мається на увазі рекламні банери на сайтах, оголошення для залучення клієнтів та рекламні заклики.

Банер - простий спосіб привернути увагу клієнтів

Однією з форм графічної реклами в Інтернеті є банер. Це форма подання рекламного контента в графічній формі, найчастіше у вигляді горизонтальної або вертикальної смуги, розташованої в певній частині веб-сайту, зазвичай зверху.

Банер заповнений статичним або рухомим зображенням. Натискання на рекламу викликає перенаправлення на сайт рекламодавця, наприклад, на веб-сайт, що просувається. Кількість переходів по банеру фіксується в статистиці, що дає можливість оцінити ефективність даної форми комунікації. Банери дуже популярні серед користувачів Інтернету, тому рекламодавці охоче використовують їх в рекламних цілях.

Щоб інтернет-банер працював і приносив позитивний ефект від продажів, він повинен привертати увагу одержувача оригінальним зображенням, виділеним кольором, а також інтригуючим, але лаконічним слоганом, що заохочує взаємодію. Важливо, щоб тривалість відображається анімації не була напружена. Крім того, формат банеру повинен відповідати чинним стандартам. Стандартизовані формати веб-банерів були встановлені європейськими установами: Європейською асоціацією інтерактивної реклами (EIAA) і Бюро інтерактивної реклами (IAB Europe). До популярних типам банерів відносяться:

  • прямокутники та спливаючі вікна;
  • банери та кнопки;
  • хмарочоси й інші формати.

Кожен має свої переваги, вибір роблять з урахуванням конкретного проекту та цілей.

Переваги банерів від агентства MixDigital

Замовляючи рекламний банер важливо знайти професійне рекламне агентство, наприклад, MixDigital. Співробітники сайту - це команда професіоналів, які не просто створять картинку, а проаналізують цільову аудиторію та галузь замовника, запропонують варіанти рекламного розміщення, сформують сучасну, а головне ефективну рекламну пропозицію. Вся інформація про послуги та переваги компанії на сайті.