Харчування в школі - важлива частина дня кожного учня. Продумане розташування та прийнятна ціна меблів для їдальні забезпечать комфорт дітям під час обідніх перерв. Для того, щоб задовольнити високі вимоги та очікування клієнтів, виробники створюють обладнання для кухні та шкільної їдальні, де ви знайдете не тільки основні елементи, такі як столи та стільці, але й товари, необхідні для роботи на кухні: сміттєві баки, візки для обслуговування та харчування. Широкий вибір кольорів дозволяє легко створити набори, необхідні для вашого навчального закладу, які задовольнять навіть найвимогливіших учнів. 

Стільці шкільної їдальні

Шкільна їдальня - це місце, яке важко уявити без основного елемента інтер’єрного обладнання, а саме стільця. На ринку є високоякісні, надзвичайно зручні, ергономічні меблі, які належним чином профільовані та надають користувачам неоціненну зручність, а їх ціна гарантує безпеку та довговічність інтенсивного використання. Стільці повинні мати:

  • міцну і легку в очищенні поверхню,
  • надійну дерев’яну або сталеву конструкцію з сидінням і спинкою.

Сучасний дизайн, широкий вибір кольорів та приваблива ціна роблять стільці цікавими частинами облаштування шкільних кімнат. Великий вибір дозволяє облаштувати як класичну їдальню, так і сучасний простір з ергономічними виробами надзвичайної міцності

Столи шкільної їдальні

Ви можете вибрати серед квадратних, прямокутних, круглих та овальних столів. Обладнання для шкільних їдалень повинно бути виготовлено з дуже міцних матеріалів, які витримають багато років інтенсивного використання, є стійкими до подряпин і легко чистяться. Ви можете вибрати столи для їдальні з каркасом і ніжками зі сталі або масиву дерева. На ринку є також розкладні столи різних розмірів, двосторонні мобільні вироби з лавками та розкладні настінні гарнітури, які будуть добре працювати в невеликих приміщеннях та кімнатах з багатьма функціями одночасно. 

Обладнання для шкільної кухні

У шкільній їдальні готують великі обсяги їжі. Швидкий час прийому їжі дуже важливий аспект. Всі учні повинні бути нагодовані під час обідньої перерви, що становить максимум 30 хвилин. Крім того, приготована їжа або страви на вибір повинні бути різноманітними і відповідати рекомендаціям Міністерства охорони здоров'я. Правильно спроектовані і якісне кухонне обладнання для школи дозволить щодня ефективно готувати смачні і корисні страви, дотримуючись правил безпеки і здоров'я.

Перш за все, сучасна кухня повинна мати великий простір, що полегшить:

  • приготування їжі,
  • зберігання великої кількості тарілок, склянок,
  • зберігання продуктів харчування.

Все повинно зберігатися у відповідних умовах згідно з нормами охорони праці та стандартами. Вас може спокусити багато натхнення, але ніколи не забувайте про технічні аспекти. Сучасна шкільна кухня повинна робити свою справу і бути одночасно практичною. Не обирайте громіздкі та важкі шафи.