У період вагітності жінку охоплюють нові невідомі відчуття. В її животику з’являється цілий світ, який росте з кожним днем. Разом з малюком росте також живіт, тому буквально вже через кілька місяців майбутній матусі треба задуматися над спеціальним одягом, який не буде тиснути, заважати рухатися та допоможе зменшити навантаження на спину.

Поради щодо одягу для вагітних

Груди починають збільшуватися, живіт росте й стандартна одежа вже не підходить, вона тисне, викликає незручність та дискомфорт. Одяг для вагітних пошитий таким чином, щоб можливо було змінювати його обхват. Наприклад, еластичний пояс чи гумовий з дірочками, висока або занижена талія, завдяки чому живіт лягає на крайку. Ви можете його носити в будь-який період і вам буде повністю комфортно. Різні складові роблять так, щоб майбутнім матусям було максимально зручно. Також така одежа навіть після прання не витрачає свого початкового зовнішнього виду, а різноманітні спеціальні замочки на куртці можливо потім зняти й носити потім її як звичайну.

В каталогах представлений стандартний одяг для вагітних та 3 в 1, тобто підходящий для усього періоду, під час готування грудьми та потім. Наприклад, джинси з високим поясом з трикотажу, яка служить в якості додаткового бандажа для підтримки живота. Вони комфортні та зручні, актуальні у будь-який час. Теж саме стосується других штанів (лосин, джегінсів, брюк тощо).

При виборі такого одягу слід звертати увагу не тільки на тканину (вона повинна містити тільки натуральні волокна), але й на те, як сидить одяг для вагітних саме на вашій фігурі.  Він повинен підкреслювати її, маскувати будь-які недоліки та виставляти на показ гідності силуету. Слід оточувати себе тільки гарними речами.

Переваги

Одяг для вагітних має свої переваги:

  • Використовуються високоякісні дихаючи матеріали, які не викликають алергійної реакції.
  • Завдяки спеціальному крою враховуються усі зміни, які відбуваються с жіночою фігурую в цей період.
  • Практично уся одежа підходить не тільки на період вагітності, її також можливо носити після пологів.
  • Ціна повністю демократична й не сильно вдарить по кишені.
  • Він повністю зручний та комфортний, не тисне на живіт, знімає зі спини навантаження.

Головне перед покупкою чітко визначити свій розмір, в цьому можуть допомогти консультанти. Вони також допоможуть підібрати фасон чи модель. Таким чином, жінка не втратить своєї краси, навпаки, вважається, що саме вагітність робить її найбільш привабливою.
Вибрати ж зручний спортивний одяг для вагітних можете у цьому магазині:
https://babylight.com.ua/sportyvni-kostyumy-dlya-vahitnykh