Важко уявити сучасну будівлю без встановленого у неї кондиціонера. І якщо новобудови вже комплектуються спліт-блоками, то у більш старих будівлях доводиться встановлювати кліматичну систему самостійно. Обрати добрий кондиціонер не так важко, але важно розуміти, що саме ви будете потребувати від кліматичної техніки. Адже сучасний ринок може запропонувати не тільки кондиціонери що охолоджують повітря, але й:

  1. Системи підтримання встановленої температури весь рік.
  2. Моделі із іонізуванням повітря.
  3. Моделі, що зволожують та фільтрують пилу.
  4. Кондиціонери зі зменшеним рівнем шуму.
  5. Системи на безпечному фреоні.

Та ще безліч різних варіантів, що можуть покращити рівень комфорту у приміщенні. Безумовними лідерами ринку на сьогодні є кондиціонери від компаній виробників Lg та Cooper&hunter.

Переваги LG

На сьогоднішній день, преміальні кондиціонери LG у Львові здобули найбільшу популярність. Це звісно спліт системи преміального класу, що відзначаються своїми характеристиками:

  • Найкраща енергоефективність.
  • Найнижчий рівень шуму.
  • Фірмові технології, що значно спрощують користування кліматичним контролем.
  • Використання холодоагенту R32.

Додатково відзначають унікальні рішення, що стосуються дизайну. Незвичайні розміри, кольорові рішення, що можуть замаскувати кондиціонер під картину. Деякі кондиціонери додатково під’єднуються до wifi систем керування «розумного будинку», що дозволяє вмикати кондиціонер за декілька годин хвилин до появи хозяїв у приміщенні.

Переваги cooper&hunter

Модельний ряд Cooper Hunter, відзначається своїми габаритами. Ці кондиціонери відомі своїми малими розмірами, але оборотна сторона медалі у тому, що при невеликих габаритах, при запуску його у максимальній потужності, він видає значно вищій рівень шуму. Але більшість часу роботи Cooper&hunter буде майже безшумним.

Додатково можна виділити використання озонобезпечного озону, та фірмові технології бюджетних лінійок.

На останок

Обираючи кондиціонер для домашнього використання, понад усе цініть не його фірмові технології, або спеціалізовані функції. Більшість користувачів використовує апаратуру лише у штатному режимі.

Саме тому, по перше оцінюйте кондиціонер за габаритами, рівнем шуму, та енергоеффективністю. І на забувайте про цінову політику компанії виробника......