Серед численних місць для відпочинку й оздоровлення в Україні курорт Трускавець займає провідну позицію. Порівняно невелике містечко розташоване у Львівській області в передгір'ях гір Карпати. Ключовою особливістю місця є невичерпні запаси підземних мінеральних вод, які вже багато років використовуються для терапії різних захворювань. Саме ж місто красиве та зелене, протягом усього року тут панує теплий помірно-континентальний клімат.

Особливості відпочинку в Трускавці

Приїжджаючи на курорт до Трускавця, можна отримати безліч переваг:

  • якісне обслуговування європейського рівня;
  • широке розмаїття зручностей на території комплексів;
  • безкоштовне відвідування СПА;
  • проживання в одному з кращих готелів Трускавця;
  • можливість зміцнити своє здоров'я в місцевих медичних центрах;
  • право приймати цілющі мінеральні води;
  • регулярні поїздки в місто та за його межі на екскурсії.

На території міста налічується кілька десятків санаторіїв, вілл і готелів. Деякі з них мають звання п'ятизіркових санаторно-курортних комплексів. Такими є "Mirotel Resort & SPA" та "Rixos-Prykarpattya". Дані місця ідеальні для тих, хто любить комфорт і розкіш. Кожен сантиметр комплексів продуманий до дрібниць, а інтер'єр викликає захват. Перевагою є сучасно обладнані СПА-центри з басейнами, саунами, лазнями й масажними кабінетами. Потрапивши сюди, гості зможуть сповна насолодитися процедурами й відчути нові враження. Що ще можуть запропонувати готелі в Трускавці, ви дізнаєтеся на сайті https://karpatykruiz.com.ua/truskavets/hotels/.

Для відпочинку в Трускавці з дитиною багато хто шукає тихі місця, віддалені від центру. Це можуть бути як санаторії, так і приватні вілли. Головний критерій - наявність додаткових зручностей для дітей і повна безпека території. Варто відзначити, що практично всі комплекси обладнані дитячими кімнатами й ігровими майданчиками, де постійно знаходяться вихователі. Нерідко в СПА-центрах санаторіїв є дитячі басейни з теплою водою, де малюки вчаться плавати під наглядом тренера.

Вихідні та святкові дні на курорті в Трускавці завжди проходять по-особливому. Сюди з'їжджаються популярні зірки й публічні особи, проводяться безкоштовні концерти та вистави.

Лікування та реабілітація в Трускавці

Медичні центри курортної зони спеціалізуються на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, нервової, імунної, сечостатевої та опорно-рухової систем. Лікування в Трускавці насправді відрізняється ефективністю, що було доведено ще кілька десятиліть тому. Вся справа в наявності сучасного обладнання та застосуванні перевірених методик відомих клінік Ізраїлю, США та країн Європи. Такі процедури, як витягненні хребта у воді та видалення гриж не хірургічним шляхом, до сих пір вважаються рідкісними в Україні, але виконуються в місцевих санаторних комплексах. Всі переваги поїздок на курорт Трускавець вам розкажуть менеджери компанії "Карпати-круїз". Також інформацію можна знайти на офіційному сайті туроператора за посиланням https://karpatykruiz.com.ua/truskavets/.

Процес реабілітації відбувається безпосередньо на території зони відпочинку. Навіть міні готелі Трускавця мають власні діагностичні центри, які можуть відвідувати всі гості. Найбільшими медичними комплексами є "Мед-Палас" і "Авель."

Обов'язковим етапом терапії є регулярним прийом мінеральних вод. Для зручності бювети розташовані в холах санаторіїв або в крокової доступності від спального корпусу. Кількість вживаної води та режим прийому визначає лікар, який спостерігає гостя з першого дня заселення.