Чому сьогодні живе пиво https://umanpivo.ua/ru/distributor/zhivoe-pivo-na-razliv-optom.html цінується більше за звичайне бутильоване або навіть бочкове? Відповідь криється в неймовірному смаку, якого неможливо досягнути у виробництві пива із довгим строком придатності. Так, живе пиво – це продукт швидкого збиту, тобто воно повинно бути реалізовано за декілька днів після зварення. І це надає йому цінності та «справжності».

Живе пиво відрізняється не тільки неперевершеним смаком, але й багатством корисних мінералів та вітамінів. Відсутність пастеризації та консервації зумовлює насиченість пива мікроелементами, але й сильно скорочує термін придатності.

Чи можна приготувати пиво вдома?

Приблизно 20 років тому, канадські розробники створили домашні міні-пивоварні і тепер процес варіння пива не тільки не дуже складний, але й естетичний. Невеликий пристрій можна розмістити на столі. Він повністю герметичний – не допускає проникнення повітря всередину, але й не випускає його назовні. Це означає, що під час варіння не буде сильного запаху або зайвої вологи.

Машина складається з сосуду в якому буде саме пиво, блок карбонізації, де пиво стає газованим; і кран з піноутворювачем, через який пиво розливається. Такий апарат розрахований на виготовлення 10 літрів пива, що досить немало при компактних розмірах обладнання.

Як готується домашнє пиво?

Якісне пиво готується від 7-10 днів. Щоб кінцевий продукт був смачним необхідно запастися терпінням та гарними рецептами. Бо пиво – це, по суті, кулінарний продукт, й воно дуже чутливе до найменших змін. Якість води, пропорція, сировина – все це кардинально може змінити смак пива.

Сьогодні, на ринку можна знайти пивні суміші, де вже розрахована пропорція та можна зпрогнозувати кінцевий результат. Перед закладанням інгредієнтів в апарат, необхідно продезінфікувати та стерилізувати обладнання. Це може зайняти до 20-30 хвилин. Далі машина працює автономно.

Є два способи варіння пива – верхнього та нижнього бродіння. На виробництві використовують технологію нижнього бродіння. Але в домашніх умовах краще використовувати рецепти для верхнього бродіння. Таким чином готується ель – пиво з чітким ароматом хмелю та невеликою гірчинкою. В залежності від рецептури це може бути світле, середнє або темне пиво.

Для домашнього пивоваріння можна використовувати готові сусла та концентрати солоду. Це полегшить весь процес та гарантує якісний результат. Такі суміші можуть повторювати рецептуру відомих сортів пива та мати у складі різні домішки – хміль, сушені фрукти, мед. Так вдома можна зварити прекрасний класичний англійський ель, або американський янтарний ель.

Де можна купити справжнє домашнє пиво?

Якщо ви ще не готові до покупки своєї пивоварні, але любите смак саме живого пива, то «Уманьпиво» з радістю вас побалує своїми напоями. В «Уманьпиво» виготовляють якісне натуральне пиво без пастеризації та консервації. Наша компанія слідкує за термінами реалізації товару, тому у вашому бокалі буде завжди свіже пінне пиво. Широкий асортимент продукції задовольнить будь-якого поціновувача живого пива.