Практично кожній людині в наш час відомо, що безкоштовна ПЛР діагностика на коронавірус по своєму власному бажанню в державних лікарнях – практично не реальне завдання. Оскільки на превеликий жаль, по-перше, кількість тестів обмежена, ну а, по-друге, далеко не кожен охочий підпадає під категорію осіб, котрих вважають «контактними».

Безкоштовні тести проводять виключно після направлення сімейного лікаря та й то лише тим пацієнтам, у кого є явні ознаки гострого вірусного захворювання. Крім того тести проходять хворі інфекційних відділень з важкими або прогресуючим респіраторними захворюваннями, котрі розвилися після візиту за кордон або ж контакту з людиною, що повернулася із-за кордону.

Де можна пройти ПЛР-діагностику?

Якщо раптом ви хочете перестрахуватися та якнайскорішим чином пройти ПЛР-тестування ласкаво просимо у діагностичний центр Медіс. Зазначимо що під час візиту обов'язкова наявність паспорту, кожна людина повинна бути у масці та приходити виключно у призначений для неї час. Забір мазка проводиться спеціалістом натщесерце або ж через дві години після останнього прийому їжі. Серед інших обов'язкових вимог:

  • з метою уникнення скупчення пацієнтів вхід у відділення дозволяється по одній людині;
  • пацієнти у яких спостерігаються явно виражені симптоми ГРВІ, висока температура та кашель, повинні утриматися від візиту в лабораторію та в першу чергу звернутися на прийом до свого сімейного лікаря;
  • дітям до досягнення ними п'ятирічного віку ніякі тестування не проводяться;
  • раптом є необхідність скасування запису або ж його перенесення на інший вільний час, варто повідомити працівників діагностичного центру за номером телефону +380931955330 (Viber, Telegram, What`sUp).