Незаплановані витрати найчастіше фінансуються за рахунок небанківських позик та готівкових позик у банку. Обидва рішення дуже популярні, хоча вони багато в чому відрізняються. Які переваги Інтернет-позик? Чому варто скористатися онлайн-кредитом для перекредитування https://www.ccloan.ua/vzjati-kredit-na-perekredituvannnja/?

Доступ до готівкової позики в банку важчий, ніж до небанківських зобов'язань

Кредити готівкою в банку отримують люди, які можуть підтвердити свої доходи та мають позитивну кредитну історію. Деякі банки приймають незначні затримки з поверненням попередніх позик, але вони повинні бути наслідком важливих причин, наприклад, хвороби або втрати роботи. Інтернет-позики надаються на менш обмежувальних умовах. Тому ним можуть користуватися навіть безробітні, люди, які працюють за контрактом або люди з незначною заборгованістю.

Позики зі спрощеною процедурою кредитування

Позики в Інтернеті надаються за спрощеною процедурою кредитування. Клієнтам не потрібно мати довідок, цінних паперів або поручителів. Для отримання кредиту потрібно лише посвідчення особи. Натомість банки перевіряють доходи своїх потенційних позичальників, але у випадку невеликих сум, вони готові їх позичити після подання виписки з рахунку. Якщо ваша зарплата регулярно зараховується на ваш рахунок, у вас є великі шанси отримати грошові зобов’язання за спрощеною процедурою. Якщо у вас немає регулярного доходу, єдиним рішенням є небанківські позики.

Швидке отримання грошей

Швидкі небанківські позики виплачуються навіть протягом чверті години, якщо клієнт має особистий рахунок у тому ж банку, що і компанія. В інших випадках отримання готівки займає до 24 годин, за винятком ситуацій, коли клієнт подає заявку на позику у святкові або вихідні дні.

Чіткі небанківські кредитні витрати

В Інтернеті ви можете знайти численні веб-сайти, що містять рейтинги небанківських позик. Вони дозволяють за декілька хвилин перевірити, яке небанківське підприємство пропонує найбільш вигідне рішення на даний момент.

На витрати на отримання позики через Інтернет в основному впливають відсотки, що нараховуються на капітал, сплачений клієнту. Вони вищі, ніж у банку, через те, що небанківська установа несе набагато вищий ризик втрати капіталу та неплатоспроможності боржника. Слід пам’ятати, що кредитні компанії зобов’язані повідомити про всі витрати на виплату позики перед підписанням контракту з клієнтом.

Чи варто користуватися небанківськими кредитами?

Українці люблять Інтернет-позики, що дозволяють підтримувати ліквідність домашніх фінансів. Їх використання має багато переваг, тому варто обрати їх як альтернативу банківським позикам. Спрощені процедури кредитування, короткий термін очікування готівки, легка подача заявки та чіткі витрати роблять це рішення більш популярним.