З давньогрецької мови словосполучення «пневматична зброя» перекладається як «подих», «вітер». Багато людей добре знають, що прабатьки сучасних гвинтівок – це звичайно ж метальні трубки з дротиками. Правда ще на самому початку свого розвитку цей вид зброї активно застосовувався з метою відстрілу білок й кроликів.

Якщо ж говорити про сучасну пневматику, в її основі знаходиться спеціальний газ (здавлений), який переходить до снаряду. Відповідно під час пострілу цей газ повністю розширюється і перетворює всю свою енергію в кінетичну.

Пневматична гвинтівка. Купуємо надыйний продукт вигідно разом з Ліга Спорту

Якщо ви давним-давно мріяли про те, щоб купити пневматику й вже було почали пошуки стаціонарного спеціалізованого магазину, просимо вас зупинитися і відмовитися від цієї задумки. Адже, по-перше, далеко не кожне місто або населений пункт країни має такий магазин, ну а по-друге, якщо у вас вийде його знайти, то швидше за все ціни там будуть захмарними.

Підіть більш легким шляхом, виберіть співпрацю з популярним українським онлайн-магазином «Ліга Спорту» (каталог по адресі – ligasporta.com.ua/shop/pnevmaticheskie-vintovki/), ​​де до уваги клієнтів доступний дійсно великий вибір різних моделей пневматики й не тільки, виробництва відомих брендів. Саме тут кожен охочий без особливих проблем зможе вибрати рушницю, виходячи з характерних їй особливостей.

Зокрема, серед асортименту онлайн-каталогу завжди є:

  • автомати сучасні пневматичні;
  • гвинтівки з взводом підствольним;
  • зброя для полювання;
  • зброя для стрільби розважальної та навіть для спортивної.

Якщо у вас залишилися питання, звертайтеся до фахівців компанії по одному з № телефонів: (044) 33-88-658, (098) 85-25-888, (099) 25-75-888 або (093) 15-65- 888.