Технологія механічної стабілізації зображення (запозичена, в тому числі, від дронів) справила значну революцію у вигляді портативних стабілізаторів для телефонів, спортивних камер і фотоапаратів. DJI Osmo Mobile 4 - це складний стедікам , який дозволяє відобразити кожен момент нашого життя з неймовірною плавністю. Пристрій має інноваційне магнітне кріплення, яке дозволяє швидко і легко збирати і розбирати смартфон. Інтелектуальні режими запису дозволять навіть абсолютному любителю робити професійні знімки і радувати ними своїх друзів, а за допомогою програми DJI ми можемо легко змонтувати професійний фільм. Купити Стедікам dji om 4 не складе проблем, якщо відвідати інтернет магазин «Fly technology», де покупка буде вигідною: з гарантією і доставкою по країні.

Особливості та переваги стедікама DJI OM 4:

  • DJI Osmo Moblie 4 - новітній стабілізатор для смартфона з магнітним кріпленням. Замість класичного держателя для смартфона з регульованим важелем ми отримуємо два магнітних кріплення. Обидва дозволяють швидко і легко підключати та відключати телефон. В залежності від уподобань ми можемо прикріпити до телефону магнітне кільце або затиск. Повсякденне кільце може полегшити нам роботу зі смартфоном, воно забезпечує надійне захоплення і запобігає випаданню телефону з рук.
  • Ви мрієте про красиві кадрах і кадрах з фільму? З DJI OM4 ви можете їх отримати. Стедікам має безліч інтелектуальних режимів, які дозволяють навіть людині, яка не має повного досвіду в цій галузі, відчувати себе професіоналом і використовувати його для досягнення приголомшливих візуальних ефектів. Він має, наприклад, функцію Active Track 3.0, яка дозволяє відзначати мета і плавно слідувати за нею в реальному часі. Ви також можете записувати об'єкти і види в швидкому або повільному русі, використовуючи параметри Motionlapse і Hyperlapse. Більш того, пристроєм можна керувати за допомогою жестів, так що про автоспуск і ручну настройку рамки можна забути.