Починаючи з 8 моделі iPhone, виробники смартфонів Apple почали впроваджувати технологію True Tone.

Часто користувачі яблучних смартфонів не знають що це, тому фахівці Apple Life охоче поділяться з Вами своїми знаннями.

True Tone - це функція, яка робить картинку на дисплеї більш приємною для Ваших очей. За допомогою системи багатоканальних датчиків пристрій регулює кольорову температуру екрана так, щоб зображення на ньому виглядали максимально природньо.

True Tone сприяє зменшенню зорового напруження та ідеально підходить для читання.

Багатьох цікавить наскільки сильно дана функція витрачає ресурси акумулятора? Здавалося б, що True Tone має "з'їдати" заряд батареї досить активно, оскільки датчики зовнішнього освітлення постійно працюють. Проте на практиці виявлено, що вона практично не впливає на ємність заряду.

Одним з частих звернень в останній час до нашого сервісного центру є несправність функції True Tone на iPhone. Фактори, які впливають на те, чому дана функція не працює є досить індивідуальними. Але здебільшого це некваліфікований ремонт або заміна дисплея. Оскільки інформація про управління яскравістю зберігається в контролі екрану iPhone, вона повинна бути синхронізованою з даними на самому пристрої. В момент встановлення нового дисплея відбувається конфлікт між даними, через що екран не інтегрується в систему і функція True Tone перестає працювати.

Наші спеціалісти знають як виправити проблему, після чого технологія знову нормально працюватиме.

Якщо у Вас виникли проблеми із екраном True Tone, чекаємо на Вас у сервісному центрі Apple Life на діагностику та якісний ремонт.