Якщо це початок вашої пригоди з живописом за цифрами, вам мабуть цікаво, чи впораєтесь ви, чи задовольнить вас ефект, або після розпакування упаковки виявиться, що це перевищує ваші можливості. Ми хочемо розвіяти всі ваші сумніви та проведемо вас через короткий путівник, з якого ви дізнаєтесь рівень своєї подорожі країною живопису, який запропонований на сайті https://kancmaster.com.ua/все-для-творчості-малювання. Живопис за цифрами доводить, що кожен може досягти успіху у створенні власного шедевра живопису.

Низький рівень складності

Цей набір задовольнить усіх, хто починає свою пригоду з живопису. Якщо у вас недостатньо часу або ви просто не хочете занадто напружуватись і очікуєте, що ваша картина буде закінчена всього за кілька днів, ви потрапили в потрібне місце. Зображення підібрані таким чином, щоб вони підходили новачкові, людині похилого віку і навіть дитині. Тому низький рівень складності ідеально підійде як пропозиція проводити час разом з дітьми чи онуками. Поля, що підлягають зафарбовуванню, досить великі, місцями вкраплені дещо меншими елементами. Ви можете намалювати всю картину великим пензлем, який приємно розподіляє фарбу по полотну. Результатом вашої роботи буде красива картинка.

Середній рівень складності

Якщо ви не обмежені в часі і вам не бракує точності, тоді середній рівень складності може підійти саме вам. Ця пропозиція характеризується вибором елементів середнього розміру, в результаті чого виходить цілісний та гармонійний образ. Найзручніший спосіб його фарбування - пензлем середнього розміру, але місцями вам може знадобитися найменша щітка, щоб точно покрити тонші елементи. Фарбування всього цього не займає багато часу, хоча воно вимагає більшої відданості в порівнянні з низьким рівнем, і кульмінацією вашої роботи стане чудова картина.

Високий рівень

Вся картина складається з великої кількості невеликих полів для покриття, а це означає, що ви витратите трохи більше часу на полотні. Для роботи ви використовуйте не велику щітку, а середню та маленьку. Щоб ефект був повністю задовільним, ви повинні запастися терпінням і точно працювати над кожним елементом. Це дуже вигідно, оскільки результат часу, витраченого на фарбування, стане вашим власним шедевром.

Ми сподіваємось, що наведені вище короткі огляди були корисними, і вибір ступеня складності більше не буде клопотом. Найголовніше, щоб обраний вами образ відповідав вашому смаку, також кольоровому.