Пригін автомобілів з Європи з кожним роком стає все популярнішим. Це пов'язано з кількома моментами. Так, старі автомобілі в Європі значно дешевше - пов'язано це з тим, що обслуговування б/у авто там коштує дорого, і автовласники нерідко купують нову модель, коли у старій закінчується термін гарантійного обслуговування. Також в Європі вище заробітні плати, через що старі авто купують не так часто, як у нас в країні. Все це дозволяє економити 20-30 відсотків при покупці автомобіля у Франції і в інших країнах Європи.

Інші переваги авто з Європи

Крім доступної вартості старі авто у Франції набагато якісніше наших. Це зв'язано з тим що:

Поганих доріг у Франції практично немає - навіть в невеликих селах там рівний асфальт;

Обслуговування здійснюється тільки на сертифікованих пунктах;

На відміну від України французи не заправляють свої автомобілі низькоякісним паливом, що у нас в країні зустрічається досить часто.

Таким чином, покупка і пригін авто з Європи не тільки вигідніше з фінансової сторони, але і набагато надійніше. Якщо ви плануєте скористатися цією послугою, зареєструйтесь на сайті VARTA.UA - послуги автопрігона.

Переваги біржі

Сайт працює вже багато років і пропонує надійні послуги з пошуку виконавця по пригону автомобіля з іншої країни. Тут зібрані десятки різних компаній, що надають ці послуги, а також приватні особи, які також можуть підібрати і пригнати автомобіль. На біржі ви будете приємно здивовані такими моментами:

1.       Відгуки можна залишати тільки після здійснення угоди, що виключає їх накрутку і неправдивість.

2.       Всі виконавці суворо перевіряються адміністрацією ресурсу.

3.    Грошові кошти, які замовник платить за послуги з пригону, блокуються на біржі до тих пір, поки автомобіль не буде доставлений.

Все це гарантує чесність і надійність співпраці. Велика кількість виконавців, які зможуть виконати замовлення, також дуже важливий момент в роботі біржі. Потрібно лише зареєструватися і залишити повідомлення, якщо потрібен пригон авто з Франції або з іншої країни. Вказати в повідомленні можна будь-які дані та побажання:

         Модель автомобіля і тип кузова;

         Вік авто і пройдений пробіг;

         Технічний стан;

         Комплектація автомобіля;

         Наявність тих чи інших функцій;

         Колір і стан кузова;

         Вартість і так далі.

Виконавець, який зможе виконати замовлення, обов'язково залишить повідомлення замовнику - потрібно буде лише вибрати одного з багатьох виконавців. У цьому відгуки від попередніх замовників дуже допомагають.

Досвід зареєстрованих виконавців дозволяє не тільки швидко і грамотно підібрати необхідне авто, а й перевірити його по будь-яким показникам, включаючи юридичну історію. Виконавець швидко оформить всі документи і здійснить розмитнення транспорту, доставить його в потрібний населений пункт за адресою замовника. Все це не тільки дозволяє отримати якісне авто за доступною ціною, а й заощадити масу нервів і часу. Зареєструйтеся на сервісі VARTA і придбайте автомобіль, про який давно мріяли.