Розглядаючи покупку дитячого або дорослого байка, клієнтів Kings BIKES неодмінно зацікавить його ціна. Скільки коштує велік BMX однозначно не скаже жоден консультант поки не з'ясує у клієнта з якою метою купується байк — для професійного катання або для освоєння елементарних трюків. Фахівці KINGS BIKES акцентують увагу на ростовці — неправильно підібраний велосипед незручний при виконанні як простих, так і складних фігур, сприяє розвитку сколіозу.

Вартість байків для початківців райдерів

Каталог інтернет-магазину складається з безлічі моделей з різним дизайном, технічним оснащенням, розмірами рами і коліс. Важливо на етапі вибору віддати перевагу моделі з оптимальним поєднанням ціни, надійності і технічного оснащення.

Найдешевші моделі (300-400 доларів США) хоч і привабливі за вартістю, але виконувати на них трюки не вдасться тривалий час, так як рама виготовлена з Hi-ten сплаву (звичайна сталь), який не витримує значних навантажень. Веліки подорожче пропонуються з комбінованими рамами — основні труби хромолеві, незначні елемент сталеві. Склад Cr-Mo набагато міцніше і легше стали, тому більше підходять для фрістайлу різної складності. Такі байки запропоновані в середній ціновій категорії.

Основні критерії підбору

Крім матеріалу виготовлення рами важливі й інші аспекти:

  • підшипники-обов'язкова наявність промислових підшипників в задній каретці, так як вони краще насипних, які переважно застосовуються в передній втулці і педалях;
  • ободи — одинарні менш міцні, фахівці KINGS BIKES пропонують купувати байки з подвійними ободами, які дорожче, але довговічніше;
  • ростовка — розмір рами, вимірювальний по верхній трубі в дюймах;
  • стиль, в якому катається або планує кататися райдер — виконання одних трюків вимагає наявності пегів, інші виконуються без них.

Оскільки багато райдери спочатку кар'єри не можуть визначитися зі стилем катання, недоцільно купувати дорогі байки — краще пізніше купити запчастини і доукомплектувати велосипед.

В інтернет-магазині KINGS BIKES фахівці допоможуть визначитися з моделлю, вибрати велосипед для стилів Race або Street, Dirt, Park, підкажуть які байки більш підходять для трюків на трамплінах. Професіоналізм консультантів сприяє підбору якісних запчастин, які допоможуть удосконалити байк, довести його технічність до необхідного рівня.