Карантин послаблено, і в щойно відкриті салони краси Кам’янця-Подільського повертаються клієнтки! Оформлення брів, ламінування і нарощення вій - ці та інші процедури очікує сплеск популярності.

Сьогодні розповідаємо про ламінування: чим ця процедура цікава, в чому її переваги і особливості.

Етапи ламінування

Ламінування - це покриття вій спеціальним засобом з кератином та вітамінами, який робить їх довшими, міцнішими, більш пружними. Процедура складається з кількох кроків та вимагає ряду інструментів. Придбати бігуді для ламінування - спеціальні подушечки, які накладають на верхню повіку, щоб закрутити волосинки вгору, надати їм гарної форми, можна ось тут . Такі бігуді еластичні і пружні, їх форма та розмір може відрізнятися. Бігуді розміру S використовують для коротких вій, щоб надати їм дуже виразного вигину, розмір M годиться для волосинок середньої довжини та помірного вигину, а L та XL - для довгих вій, які треба легко, природно підкрутити.

Перед використанням бігудів вії очищають, а після - покривають хімічним закріплювальним засобом, який фіксує форму. Далі проводиться основний етап - нанесення засобу з кератином, який живить волосинки та нейтралізує дію попередньо застосовуваної хімії.

Останні два кроки - це фарбування та нанесення доглядових олійок. Засоби, які в кінці наносять на вії, насичені вітамінами та дають ефект кондиціонування.

Переваги ламінування

Не всі жінки від природи мають пишні вії гарної форми, а регулярний догляд, щоб надавати цю форму штучно, вимагає великих затрат часу. Саме тому таку популярність і здобуло ламінування - воно робиться раз на 1,5-2 місяці і не вимагає щоденного догляду. Оскільки в процес включений етап фарбування, а вигин зберігає свою форму тривалий час, додаткове підкручування та використання туші не знадобиться.

Засоби, нанесені на вії, не змиваються, з часом волосинки просто відростають, тому наданий їм вигин стає менш вираженим. Завдяки використовуваним вітамінам нові волосинки ростуть швидше. Сама процедура не несе шкоди, проходить без болю чи дискомфорту, тривалість - година-півтори.

Після ламінування не знадобиться жоден спеціальний догляд, тож ваш час і кошти буде заощаджено. Процедура підкреслить очі, вони виглядатимуть природно та виразно, без жодного ефекту накладних вій чи того стану, коли “переборщили” з тушшю.

Ламінування - це практична, але відповідальна процедура, яку варто довіряти професіоналам та професійній косметиці, такій, як бренд Sculptor Lash. Обирайте бігуді та інші засоби, якими користуються майстри індустрії, - потурбуйтеся про здоров’я та красу своїх вій!